Нова реальність — нова я! Як вчитися жити та працювати під час війни?
Трансформаційний марафон від жіночого бізнес-клубу The One in Million.

Жінки складають понад половину населення України, і логічним є запитання: «А в чому жіноче щастя?» Може, в тому, щоб бути матір’ю? Або бізнесвумен? Або щастя в тому, щоб дозволити собі бути слабкою? Або сильною? Або все це разом? Запитань чимало. А відповіді шукатимуть учасниці трансформаційного марафону «Нова реальність — нова я!».

19 вересня від засновниць жіночого бізнес-клубу The One in Million Лідії Філатової та Світлани Третякової на всіх учасниць чекатимуть щоденні 15-хвилинні практики від гештальт-терапевта Оксани Діптан, комплексні антистрес-терапії від Олени Россошинської, щоденник харчування для відновлення сил «Їж — худни — ставай здоровим» від Ольги Філатової-Кривецької та 12 лекцій від спеціалістів у різних галузях. Зокрема, про важливість вітамінних комплексів для захисту організму особливо під час стресу, розповість представник торгової марки ORTHOMOL.

А свої поради щодо щасливих стосунків у парі, незважаючи на будь-які житєві ситуації надасть перший гінекологиня-естетистка в Україні, провідна спеціалістка клініки Grace Clinic  Тетяна Шевчук.

Позбутися старої звички або виробити нову гранично просто, якщо говорити про кроки, які для цього потрібні: визначити свій тригер, і коли він спрацьовує, створювати свою нову звичку.
Набагато складніше змінити уявлювані установки. Наше уявлення про нас самих — через яке ми формуємо безліч примарних установок, які змушують нас підтримувати цей образ.

Кваліфіковані лікарі, коуч-тренери та психологи під час трансформаційного марафону поділяться планом стратегічного планування життя, розкажуть, як контролювати свої емоції та реагувати на агресію та повернути життєву енергію. Топові фахівці у галузі ендокринології, гінекології, дерматології та anti-age терапії допоможуть повернутися до нормального ритму життя та роботи баз стресу. Також всі учасники отримають практичні паради щодо побудови та розвитку особистого бренду в період нестабільності.

Створити нову версію себе за 12 днів всім учасникам допомагатимуть:

  • Юлія Боровик — коуч, психолог, НЛП-тренер: «Планування в ситуації невизначеності»;
  • Олег Філішин — бізнес-тренер, продюсер, підприємець, спікер: «Як монетизувати свої знання та досвід в Україні та на міжнародному ринку під час війни»;
  • Lilu — ведуча, співачка, актриса, актриса дубляжу, видавець: «Як почати все з нуля. Мистецтво самопрезентації, гарний голос, як інструмент успіху»;
  • Вікторія Ромащенко — спеціалістка зі світського, ділового та сімейного етикету, кандидат юридичних наук, авторка культурно-освітнього проекту Etiquette Familia — Школа етикету, домашнього затишку та сімейних цінностей: «Як реагувати на хамство та нетактовність: урок етикету та доброти в умовах війни»;
  • Тетяна Шевчук — лікарка гінекологиня-ендокриноложка, гінекологиня-естетистка, лікарка вищої категорії, кандидат медичних наук, першиа гінекологиня-естетистка в Україні, провідна спеціалістка клініки Grace Clinic: «Відносини у парі: наслідки стресу в сексі, як з цим впоратися»;
  • Наталія Сачук — головна лікарка та співзасновниця мережі клінік МЦ «Фармоза», дерматологиня то дерматоонкологиня вищої категорії, трихологиня: «Стрес та краса»;
  • Лідія Філатова» бізнесвумен, офіційна представниця бренду La Perla в Україні: «Бізнес в умовах економічного хаосу»;
  • Наталія Чекальська  — кандидат медичних наук, лікарка клініки DMC, anti-age лікарка, ендокринологиня, авторка навчальної програми та співзасновниця American Longevity Inistitute (США): «Стрес і гормони»;
  • Микола Ніколайчук — сертифікована експерт-спеціалістка ексклюзивного представника ТМ ORTHOMOL в Україні «Стрес та його вплив на людину: можливості нутритивної сапліментації в умовах стресу».

Зовні ми щосили намагаємося відповідати тому, що очікує від нас суспільство. Мета трансформаційного марафону Нова реальність — нова я! — допомогти жінкам збалансувати всі сфери життя: бізнес, сім’ю, хобі, відпочинок, здоров’я та оточення.

19 вересня ви знайдете «золоту середину» і освоїте нові інструменти, які допоможуть знайти свій неповторний внутрішній світ. Адже життя — це книга від початку і до кінця, проте її вигляд і вміст, кількість розділів та сторінок залежать від нас самих.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: