Нове покоління it boys: як живе, кого кохає і чим захоплюється син Ірини Білик Гліб Оверчук
Про заручини в Японії, плани щодо весілля, вінтажний шопінг і самовдосконалення.

Гліб з коханою Алісою

Наша рубрика, присвячена новому поколінню світських героїв, набирає обертів і трансформується. Цього разу поговорили із 21-річним Глібом Оверчуком — сином Ірини Білик та Андрія Оверчука. Хлопець розповів JS про свої захоплення, самостійне життя із обраницею та взаємини зі зведеним братом Табрізом.

Інстаграм Гліба

Інстаграм-сторінка Гліба налічує 1816 підписників. Хлопець ділиться своїми думками, скетчами, мемами та лайфстайл-світлинами.

Гліб у дитинстві

Перші самостійно зароблені гроші

Не пам’ятаю точно, коли це було. Заробляти почав із дріб’язкових робіт на фрілансі, а також допомагав друзям, чим тільки міг — від звукорежисури до графіки. Пізніше тривалий час працював із болгарським письменником, а зараз шукаю себе в новій сфері. Поки не буду уточнювати, оскільки сам ще вибираю.

Настанови від батьків

Мені здається, що я схожий сам на себе. Зрозуміло, що генетично є подібність з батьками, але ми абсолютно різні люди, і я цьому радий. Поради можуть мені давати як мама, так і тато, чому б ні. Але здебільшого просто розповідаю їм про свої злети й падіння, а вони можуть підтримати словом. Більшого й не треба.

Із батьками на відпочинку

Гліб із татом

Знайомство та перший поцілунок з обраницею Алісою

З Алісою ми познайомилися ще у школі, але зустрічатися почали не відразу, довгий час товаришували. Через п’ять років я поцілував її на концерті Валентина Стрикало під пісню «Все решено, мама я гей».

Це вкрай іронічно, тому що до Аліси в мене ніколи не було серйозних стосунків, і дуже багато людей думали, що я гей.

Я не той, кому подобається змінювати партнерів щодня, тому відразу мав серйозні наміри. Ми зустрічаємося вже п’ять років, майже весь цей час живемо разом і нам удвох дуже добре.

Заручини в Японії за допомогою «горлечка» від пляшки з-під пива

Зробив їй пропозицію зламаним «горлечком» від пляшки з-під пива. Заручини відбулися в Японії, і я дуже довго готувався до цієї події: шліфував скло, щоб воно палець не порізало, завжди перекладав його у різні місця, аби не втратити. А взагалі, дуже щасливий, що це сталося.

Трохи пізніше Аліса зробила мені у відповідь пропозицію за допомогою відкривачки для пива. Ношу її досі і майже ніколи не знімаю.

Плани щодо весілля

Поки ми не плануємо нічого робити, хоча мої батьки нас до цього постійно підштовхують. Ми пояснили свою позицію, і вони із розумінням поставилися до того, що це не їхня справа. З іншого боку, можна зрозуміти їхнє бажання відсвяткувати. Найбільше ми хочемо влаштувати гулянку з нашими друзями в Криму, адже Аліса — кримчанка, а її кримські друзі давно стали моїми.

Сумно, правда, що оформити шлюб у Криму поки що не вийде.

Як пара проводить разом вільний час

Вільний час завжди проводимо по-різному, в основному Аліса виступає ініціаторкою якихось пригод. Під час карантину ми можемо собі дозволити гуляти із друзями, дивитися фільми і зрідка влаштовувати вечірки.

Нещодавно ми перетнули Дніпро по льоду — дійшли пішки від Русанівської набережної до Гідропарку.

Хоч я і киянин, але по Дніпру не ходив, хіба що біля берега із бабусею в дитинстві. Тому мені було трохи страшно, але Аліса відігнала всі мої тривоги, і було неймовірно весело.

Взаємини з молодшим братом Табрізом

Табріз — дуже хороший хлопчик. Ми з Алісою намагаємося йому показати найцікавіші маловідомі мультики і розповідати кумедні історії. Також привчаємо до вінтажних течій, японської анімації. Дуже хотілося б, щоб він просто виріс добрим. Поки у нього чудово виходить.

Нещодавно він приходив до нас у гості, ми їли піцу з ковбасою і його улюблений тортик «Наполеон». Також подивилися кілька серій мультсеріалу про тролів «Хільда», який йому подобається. Незабаром хочемо відвідати з Табрізом кінотеатр, адже він там ніколи не був. Окрім цього, любимо ходити з ним на природу.

Формування власного стилю

Свій стиль я виробив не відразу, тривалий час мені допомагала Аліса, але зараз схиляюся до трендів 70-х, 80-х. Тоді навіть ті, хто особливо не вмів одягатися, були стильними. Часто на вулиці на мене дивно дивляться, тому що в пострадянському просторі люди, напевно, не звикли бачити людину в яскравих вбраннях.

У Європі ж навпаки мені дуже часто роблять компліменти з приводу зовнішнього вигляду.

Добре, що все більше і більше людей починають одягатися у вінтажних магазинах, але, мабуть, ця ілюзія створюється через те, що ми частіше відвідуємо такі місця. Варто ж вийти на вулицю і ти, як і раніше, побачиш більшість людей у пуховиках і скінні-джинсах невиразних кольорів.

Вінтажний шопінг і секонд-хенд

Уже два чи три роки ми з Алісою купуємо речі тільки в секонд-хенді. Звичайно, бувають винятки, але в основному — секонд, магазини з вінтажним одягом в інстаграмі, OLX або Shafa. Спасибі всім, хто створив ці платформи.

Чому вони? Якраз ті речі, які, як люди думають, вийшли з «моди», нас і цікавлять. Тому виходить, що всі опиняються у виграшному становищі.

На бренди не звертаю уваги. Для мене існують тільки гарні речі і погані.

Захоплення медіадизайном, IT і звукорежисурою

На графічному дизайні я не зупинився. Навіщо себе заганяти в якісь рамки? Продовжую займатися музикою, малювати, вивчати безліч різний речей в області IT і звукорежисури.

Усе, що роблю, вибрав для себе сам, адже безліч людей із дитинства підкоряються бажаннями батьків, а коли розуміють, що нещасні через це, то вже пізно щось змінювати, оскільки на них уже висить тягар розчарування і сорому.

Про самовдосконалення

Як удосконалити себе? Дуже просто. Зараз людині в голову вливають стільки інформації, що вона навіть не може її повністю обробити. Навіть коли ми не хочемо, то все одно щодня через рекламу і різні фактори, що відволікають увагу, засмічуємо голову непотрібним інформаційним сміттям.

Потрібно намагатися обмежити себе від цього, самостійно ухвалити рішення і не зважати на те, що модно, а читати більш вузькоспрямовані статті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: