Нові фото зі зйомок Beverly Hills 90210
Ще одна відома акторка долучилася до касту!
Д

о старту 6-серійного проекту рівно місяць! Актори, як і фани, із нетерпінням чекають на вихід шоу, тож активно підігрівають інтерес глядачів в Instagram. Найпопулярніші кадри зі зйомок — у легендарному Peach Pit та біля гримерного вагончика. Шеннон Доерті, що грає Бренду Уолш, опублікувала саме такі світлини. «Де ж я була у цей час? Обіймаю вас!» — коментує її колега Торі Спеллінг.

«Насолоджуюся кожним моментом, озираюся навколо та спостерігаю мить довгоочікуваного повернення «додому». Мені було усього 16, коли ми почали знімати дебютну серію, тож я мало що тоді розуміла. Я була досить молодою, щоб оцінити вплив нашого шоу на моє покоління та наступні», — відверто зізнавалася Торі раніше.

Разом із Габріель Картеріс, Джейсоном Прістлі, Яном Зірінгом та Барайном Остіном Гріном позує й Крістін Еліс. Хто дивися серіал, добре пам’ятає небезпечну білявку Емілі Велентайн, яка зводила з розуму хлопців району 90210 та підпалила будинок Волшів. «Неймовірно, але я знаю цих хлопців 28 років! Це якесь безумство», — коментує спільне фото Крістін. Чи сценаристи знов зведуть її з Брендоном на екрані, дізнаємось вже 7 серпня!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: