Новітня методика у сфері естетичної гінекології вже в Україні
Лікар Тетяна Шевчук розповіла про наддієві процедури оздоровлення та лікування організму.
Ц

ентр естетичної та реконструктивної хірургії Grace вже понад 12 років успішно функціонує у межах не лише українських, а й європейських реалій сучасної медицини. Серед широкого переліку послуг, які надає клініка, одним із передових та затребуваних напрямків залишається естетична гінекологія. Швидкий розвиток та удосконалення методів лікування у світі сприяє максимальній реалізації новітніх методів лікування й в Україні.

Тетяна Шевчук, керівник департаменту гінекології центру Grace, працює із широким переліком найбільш популярних та ефективних послуг напрямку естетичної гінекології, серед яких є безліч косметологічних, ін’єкційних та апаратних опцій. Нещодавно до арсеналу найновітніших методів клініки додався популярний а Європі та США апарат — BTL EMSELLA-KEGEL THRONE, ефективність якого підтверджена безліччю наукових досліджень та тисячами задоволених клієнтів.

BTL EMSELLA-KEGEL THRONE

Новітній метод BTL EMSELLA-KEGEL THRONE спрямований на відновлення тазового дна, здоров’я якого істотно впливає на природне функціонування організму. Серед проблем, які можна із легкістю подолати завдяки процедурам на апараті: нетримання сечі, розширення стінок вагіни, погіршення сексуального контакту та відсутність оргазму.

Принцип роботи апарату полягає у фокусуванні на тазовому дні магнітного поля високої інтенсивності. Таким чином у межах 28-хвилинного сеансу м’язи тазового дна скорочуються до 10 000 разів, що істотно впливає на здоров’я органів малого тазу і, як результат, на увесь організм. Дія апарату спрямована, перш за все, на покращення жіночого здоров’я, проте за кордоном пристрій встиг набути широкої популярності і серед чоловіків. Вже після кількох процедур у межах курсу із 6-ти сеансів, пацієнти відмічають істотні покращення та оздоровлення організму.

В основі функціонування апарату — принцип відомої методики Кегеля, проте, завдяки високій концентрації магнітних хвиль, позитивний вплив на організм підвищується чи не у сотні разів. Сама процедура є максимально простою і комфортною, не потребує особливої підготовки і роздягання. Необхідно лише на 28 хвилин умоститися на так званому «троні» у вигляді крісла.

Метод, як і будь-яка медична процедура, має низку протипоказань, серед яких вагітність, період менструації, наявність металічних імплантів в організмі та онкологічні захворювання. Із специфікою процедури BTL EMSELLA-KEGEL THRONE детально ознайомить лікар медичного закладу.

Центр естетичної та реконструктивної херургії Grace розташований у Києві, по вул. Багговутівська, 14.

Клініка Grace стала першою на пострадянському просторі, де представлений апарат BTL EMSELLA-KEGEL THRONE. Менше ніж за місяць функціонування десятки пацієнтів відмітили значні покращення самопочуття та оздоровлення організму.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: