Підтримую лікарів
Новосілля: переїзд Адміністрації президента та розширення НАМУ
Незабаром ходитимемо до музею на Банкову.
П

резидент України Володимир Зеленський заявив не лише про реорганізацію Адміністрації президента та скорочення кількості працівників, а й про створення Офісу президента – сучаснішої європейської моделі. Ба більше, голова держави зазначив, що нині в АП дуже складна атмосфера, до якої він не хоче звикати.

Проект майбутнього Офісу президента України

Планується переїхати в приміщення Українського дому: в мережі вже можна знайти візуалізацію майбутнього проекту Офісу. А приміщення на вулиці Банковій буде передано Національному художньому музею України, який вже багато десятиліть потребує розширення.

Проект майбутнього Офісу президента України

До того ж нинішня будівля музею не пристосована до сучасних вимог роботи з мистецтвом, а головне — не вистачає площ для експонування надзвичайно багатої колекції, як зазначено на Фейсбук-сторінці НАМУ. 

Приміщення на Банковій потребує значної реоганізації та адаптації, бо наразі абсолютно не відповідає музейним потребам. «‎Розширення Національного художнього музею має стати проектом державного значення», – таку позицію керівництво музею озвучило на зустрічі з президентом та його командою.

Банкова, так БанковаПісля зустрічі президента України Володимира Зеленського з журналістами ЗМІ написали про переїзд…

Gepostet von Національний художній музей України / National Art Museum of Ukraine am Donnerstag, 20. Juni 2019

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: