Новий Mercedes-Benz GLE вже в Україні
В дилерських центрах вже оформили понад 200 замовлень.
П

очинаючи з першого покоління, автомобілі Mercedes-Benz GLE (M-Class) виробляють на заводі у Тускалузі (США). Саме звідти літаком до України було доставлено першу автівку. Четверте покоління GLE — абсолютно новий SUV в усіх його проявах.

Автомобіль отримав нову палітру двигунів. Наразі доступно чотири варіанти моторів, що комбінуються з оновленою системою 4MATIC, яка забезпечує високу маневреність на дорозі та прохідність у межах  бездоріжжя. Незалежно від типу двигуна, всі автомобілі Mercedes-Benz GLE оснащені 9-ступінчатою автоматичною коробкою передач 9G-TRONIC. До того ж, у новому GLE встановлена ​​активна підвіска E-ACTIVE BODY CONTROL на базі 48-вольтової мережі. Це перша пневматична підвіска, яка дає змогу регулювати силу демпфування кожного колеса окремо.

Особливої уваги заслуговує інтер’єр. Салон нового GLE став ще комфортнішим завдяки збільшеній колісній базі на 80 мм. Додатковий комфорт другому ряду сидінь забезпечує їх повністю електричне регулювання. Також, у якості опції, можливе встановлення третього ряду сидінь. Mercedes-Benz GLE оснащений новітньою мультимедійною системою MBUX – Mercedes-Benz User Experience.

Широке зображення забезпечують два розташованих поруч великих дисплея з діагоналлю 12,3 дюйма (31,2 см) навіть у базовій комплектації. Для максимального комфорту при керуванні, автомобіль комплектується системою освітлення MULTIBEAM LED з 84 індивідуально регульованими світлодіодами, що автоматично адаптують інтенсивність фар залежно від умов освітлення та дорожньої ситуації для оптимальної видимості. Завдяки цьому водію не потрібно перемикати світло фар, вони автоматично адаптуються залежно від дорожніх умов.

З моменту відкриття попереднього замовлення на нове покоління GLE, до того, як експозиційний автомобіль доставили в Україну, в дилерських центрах оформили понад 200 замовлень. Як відзначили представники імпортера, настільки високий попит на новий GLE перевищив всі очікування. У зв’язку з цим, для першого унікального знайомства клієнтів з новою моделлю спільними зусиллями Daimler AG і генерального представництва бренду в Україні, компанії «АвтоКапітал», було вирішено доставити перший автомобіль літаком. Для того, аби кожен бажаючий мав можливість особисто познайомитися з автомобілем, його презентують у кожному дилерському центрі Mercedes-Benz в Україні.

Новий Mercedes-Benz GLE буде представлений на українському ринку трьома дизельними моделями: GLE 300 d 4MATIC вартістю від 1 676 373 грн, GLE 350 d 4MATIC від 1 773 804 грн, GLE 400 d 4MATIC від 1 937 393 грн. А також бензиновим мотором GLE 450 4MATIC від 1 846 193 грн. Рекомендовані роздрібні ціни вказані станом на 10 квітня 2019 року з урахуванням ПДВ.

Перша поставка нових GLE в Україну очікується в середині травня, але вже зараз майже всі автомобілі викуплені. Усі, хто встигне оформити заявку на нову модель найближчим часом, зможуть отримати автомобіль на початку літа.

Детальну інформацію про умови замовлення автомобілів можна отримати у консультантів в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz, а також на mercedes-benz.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: