Новий відтінок iPhone 12 та палітра кольорів iMac: чим запам’яталася квітнева презентація Apple
Про ціни, характеристики і нові функції.

Кілька годин тому завершилася презентація Apple, і є одразу 5 причин, щоб переглянути нові доробки компанії.

Серед нових функцій — «спрощена екосистема», коли можна починати працювати з айфона і продовжувати на iMac, нові iPad Pro з чипом M1 та підтримкою 5G, а оновлені мишки — різнокольорові та дуже соковиті.

Що ж до iMac, то представлено «революційний» моноблок з 24-дюймовим екраном Retina в новому дизайні та кольорах, і він вражає. Не лише характеристиками (зокрема звуковою системою і продуктивністю M1), а й товщиною корпусу — всього 11 мм.

Палітра відтінків — синій, зелений, рожевий, сріблястий, а також жовтий, помаранчевий і фіолетовий.

Прийом попередніх замовлень на новий iMac стартує наприкінці квітня, а фактичний продаж розпочнеться у другій половині травня.

Серед корисних дрібниць — трекери-маячки Apple AirTag. Це невеликі круглі пристрої, які можна прикріпити до валізи, сумки, гаманця чи інших речей, які часто-густо губляться.

Їх можна буде відстежувати за допомогою спеціальної програми та відповідних повідомлень. Вартість одного складає 30 доларів.

Але найефектніше — новий відтінок iPhone 12. До цього iPhone 12 і iPhone 12 mini пропонували у п’яти різних кольорах корпусу, а тепер компанія презентувала ще один — фіолетовий.

Характеристики і ціна не відрізнятиметься від інших версій. У США продаж смартфону в новому відтінку розпочнеться за добу — у п’ятницю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: