Новинки Apple: клавіатура Magic Keyboard та новий iPad Pro
Технології не змушують чекати!
Н

авіть в умовах пандемії компанія Apple не збавляє обертів та не здає позицій! Так, сьогодні був представлений новий MacBook Air й MacBook Pro, клавіатура-обкладинка Magic Keyboard з портом USB-C та iPad Pro зі сканером LiDAR.

Новый iPad Pro.

iPad Pro та Magic Keyboard

«Ми робимо iPad ще функціональнішим, надаючи підтримку iPadOS за допомогою трекпада», — запевнив Крейг Федеріго, старший віце-президент Apple з розробки програмного забезпечення, натякаючи на безпрецедентну унікальність розробки.

Новый iPad Pro и Magic Keyboard.

Magic Keyboard для iPad Pro

Враховуючи, що новий iPad представлений з пам’яттю 128, 256 і 512 гігабайт та 1 терабайт, він важить менше 700 грамів, працює на повну майже 10 годин та оснащений камерами на 10 і 12 мегапікселів відповідно, 4 динаміками та 5 мікрофонами «студійної якості».

iPad Pro камеры.

Камера iPad Pro

«Новий iPad Pro уособлює передові технології, що ніколи раніше не використовувалися», — прокоментував гаджети старший віце-президент Apple з маркетингу Філ Шиллер. — Поєднання ультрасучасного мобільного дисплея з потужною камерою, професійним звучанням, революційним сканером LiDAR і новою клавіатурою Magic Keyboard з трекпедом — це ще один величезний крок вперед для iPad. У світі немає іншого пристрою, такого як новий iPad Pro, і ми думаємо, що нашим клієнтам це сподобається».

Редактирование видео на новом iPad Pro.

Вартість пристрою — від 1 до 2,5 тисяч доларів, у залежності від конфігурації. А вартість клавіатури складатиме майже 500 доларів. В умовах пандемії старт продажів за межами США наразі невідомий.

Новый iPad Pro с волшебной клавиатурой и Apple Pencil.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: