Нью-Йорк Катерини Квіт: виставка Інституту костюма, культові магазини та «смачні» місця
Втигнути все за 2 тижні у цьому неймовірному місті! Ну, майже все.
С

тільки емоцій, скільки викликає це місто, не викликав у мене жоден мегаполіс. Палітра вражень – від найчудовіших до жахливих… Напевно, не дарма Нью-Йорк вважають центром світу. Вже в аеропорту розумієш, що тут в одному місці сконцентрована величезна кількість людей найрізноманітніших національностей. Спочатку це лякає, але за кілька днів ти просто звикаєш. В Нью-Йорку я провела два тижні, й навіть чітко все розпланувавши заздалегідь, але все одно не встигла побачити все місто.

Катерина Квіт із чоловіком Олексієм Путятіним

Нам дуже пощастило, і ми випадково опинилися в Нью-Йорку під час арт-виставки Frieze Art Fair, яка проходила в павільйонах, збудованих в міському парку вздовж Іст-Рівер. Величезна кількість витворів сучасного мистецтва, які можна придбати. І величезна кількість надихаючих людей! Ти немов потрапляєш в інше місто, де кожна людина – це витвір мистецтва. Після такого дня музей MOMA і музей Гуггенхайма вам можуть здатися досить примітивними.

Стільки емоцій, скільки викликає це місто, не викликав у мене жоден мегаполіс. Палітра вражень – від найчудовіших до жахливих...

Окреме захоплення – Метрополітен-музей. По-перше, це неймовірна колекція різних періодів всіх культур. Ти проходиш крізь Стародавній Китай, Єгипет, Японію і виходиш зі Стародавньої Європи. Павільйони настільки великі, що переносять тебе у ту епоху.

По-друге, мені вдалося потрапити на одну з найкращих fashion-виставок Інституту костюма Camp: Notes on Fashion. Вона була присвячена культурі кемпа. Все модне співтовариство з величезним інтересом спостерігало за балом Інституту костюма Met Gala. Ти ще раз дивуєшся, який божевільний цей світ, в хорошому сенсі, звичайно. І наскільки давно він почав сходити з розуму.

Ти ще раз дивуєшся, який божевільний цей світ, в хорошому сенсі, звичайно. І наскільки давно він почав сходити з розуму.

Тут я побачила роботу Кристобаля Баленсіаги минулого століття і просто поруч – зразок, як будинок Moschino переосмислив цю сукню в 2008 році. Або як Victor & Rolf у 2006 інтерпретували плаття Lanvin з колекції 1956 року. Просто вразила робота Карла Лагерфельда, який у 1983 році створив для Дому Chloe сережки й підвіску у вигляді змішувача для душу! Браво! Дякую Нью-Йорку за такі виставки. Це океан натхнення й нових ідей. Цікаво навіть розглядати людей, які приходять подивитися експозицію.

Звичайно, окреме враження – магазини Нью-Йорка. Ти опиняєшся в неймовірній атмосфері минулого століття в Bergdorf Goodman, який, до речі, зробив найкращі вітрини, приурочені до виставки CAMP. А потім ти йдеш до Dover Street Market і занурюєшся в сучасне божевілля.

Коли тобі здається, що ви обійшли вже всі магазини, з’ясовується, що нещодавно відкрився абсолютно новий крутий бутик. І тобі знову зносить голову від побаченого одягу, аксесуарів, а головне, від того, як це все презентували.

Театри, концерти, мюзикли – все це про Нью-Йорк. Просто необхідно сходити в театр Sleep No More. Я навіть не буду спойлерити й розповідати, що це таке, – просто скажу, що були моменти, які дійсно викликали повне відчуття моторошної реальності. Якби не тримала чоловіка за руку, то просто сіла б біля стіни й розплакалася від страху.

Театри, концерти, мюзикли – все це про Нью-Йорк.

Окремо закохують у Нью-Йорк ресторани і бари. Тут ти можеш знайти будь-яку кухню світу в будь-який час доби. І ця кухня буде справжня і смачна. Дуже цікавий японський ресторан Tetsu: десерт із матча був просто незабутнім. У готелі The Beekman можна впродовж усього вечора розглядати інтер’єр, а приємною знахідкою буде секретна кімната з живою джазовою музикою. Якщо хочеться красиво і смачно поснідати, потрібно йти в Balthazar. А ось наш завершальний вечір в Нью-Йорку «зробив» бар готелю The Beekman Hotel. Це просто дуже красиво, смачно і душевно. Раджу!

Окремо закохують у Нью-Йорк ресторани і бари. Тут ти можеш знайти будь-яку кухню світу в будь-який час доби.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: