Оголошено фіналістів конкурсу Epson Digital Fashion-2019
Обрали найкращих.
К

омпанія Epson та Ukrainian Fashion Week вже вчетверте проводять конкурс EPSON DIGITAL FASHION, орієнтований на fashion-дизайнерів, які прагнуть створювати авторські принти та колекції з принтованих тканин. Фіналісти конкурсу візьмуть участь в EPSON DIGITAL FASHION SHOW, що відбудеться 4 вересня цього року під час Ukrainian Fashion Week SS’20.

До фіналу пройшли 8 учасників конкурсу:

  1. Вахменина Юлія – колекція «Лабіринт», Харків
  2. Гелла Катерина – колекція «Пошук національної ідентичності», Харків
  3. Зволинська Єлизавета – колекція BEAUTY COVER, Київ
  4. Мельниченко Каріна – колекція Weapons of mass destruction, Київ
  5. Нетикша Ядвіга – колекція Yadviga Netyksha Capsule 20-21, Київ
  6. Постушна Юлія – колекція «Пісня Одетти», Київ
  7. Престинська Аліна – колекція Hola!, Запоріжжя
  8. Шамрай (Колпакова) Наталія – колекція Timeless, Київ

До складу журі конкурсу цьогоріч увійшли ілюстраторка та арт-директорка бренду Lake Studio Марія Гаврилюк, ілюстратори арт-студії «Брати» Іван і Василь Костенки, дизайнерка Лариса Лобанова, креативний директор італійського Istituto Europeo di Design (IED) Джованні Оттонелло, дизайнерка Марина Рибалко.

Усі 8 фіналістів матимуть змогу пошити власну колекцію з тканин, надрукованих на широкоформатних текстильних принтерах серії Epson SureColor SC-F та отримають подарунки від компанії, а один із призерів буде нагороджений сертифікатом на навчання в інституті італійського дизайну Istituto Europeo di Design за напрямками у сфері моди, дизайну, візуальних мистецтв, менеджменту і комунікацій на вибір. За результатами конкурсу, найкращі колекції будуть представлені на Jetsetter.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: