Обережно, гаряче! Найсексуальніші образи з нового шоу Mugler
Музами нового шоу креативного директора Кейсі Кадволладера стали Ірина Шейк, Белла Хадід і зірка серіалу «Ейфорія» Гантер Шаффер.

Белла Хадід

Провокаційне, графічне, дуже епатажне і напрочуд сексуальне — це все про нове весняно-літнє шоу Mugler.

Гантер Шаффер

Під час створення кожної нової колекції креативний директор Кейсі Кадволладер завжди бере за основу вінтажні доробки засновника модного дому — Тьєррі Мюглера. Ця колекція не стала винятком. Чуттєве ДНК бренда простежується ледь не в кожному образі і створює вау-ефект.

Іріна Шейк

Особливого шарму колекції надають музи дизайнера — Белла Хадід, зірка серіалу «Ейфорія» Гантер Шаффер, модель Ірина Шейк і американська трансгендерна акторка Домінік Джексон, яка запам’яталася роллю в серіалі «Поза» і вже 2 роки є обличчям промокампаній Valentino.

Домінік Джексон

«Я думаю, що всі просто хочуть вийти на вулиці, відправитися на вечірки чи світські івенти, тому я хотів подарувати людям одяг, який змушує їх мріяти про таку можливість, і підготувати їх до того моменту, коли вони нарешті насправді можуть це зробити», — розповів Кейсі.

У бажанні швидкого завершення карантину JS підібрав найсексуальніші образи і пропонує тримати екран подалі — достатньо гаряче!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: