Обережно, сонце! SPF-засоби, якими користуються світські красуні
Рекомендації від Анни Андрес, Аліни Байкової, Алли Барановської, Анастасії Масюткіної та Юліани Дементьєвої.

Нарешті літо, а це означає, що можна приймати сонячні ванни. Однак не забувайте про захист шкіри від сонячних променів. JS дізнався, якими SPF-засобами користуються світські красуні.

Анна Андрес

модель

Купальник Eres

Обрала для себе SPF-засіб Skin Health Smart Tone Broad Spectrum SPF 50, оскільки він чудово лягає, не скачується. Відрізняється від інших кремів легкою і ніжною текстурою. Також завдяки технології smart tone він чудово поєднується зі шкірою практично будь-якого відтінку.

ZO — Skin Health Smart Tone Broad Spectrum SPF 50

Аліна Байкова

модель

Купальник Agua Viva Swimwear

Раніше, коли фахівці мені говорили про SPF-засоби, я ніколи не дослухалася до них. Думала, мене це не торкнеться, аж поки на обличчі не з’явилися пігментні плями, від яких ніяк не позбутися. Тому я дуже вдячна JS за те, що ви про це говорите. Тепер із SPF ходжу навіть удома. Важливо знайти той засіб, який підходить саме вам. У мене є декілька варіантів на щодень та кілька — для пляжу. Навіть тональний крем використовую з додаванням SPF.

Для повсякденного життя

Dr. Medion — Moisture UV Cream SPF 50

Giorgio Armani — Maestro Fusion Makeup Octinoxate Sunscreen Broad Spectrum SPF 15

Sisley — Sunleÿa G.E. Soin Solaire Global Anti-Âge SPF 50+

Для пляжу

Image Skincare — PREVENTION+ daily hydrating moisturizer SPF 30

Safescreen — 30 spf broad spectrum sunscreen

Алла Барановська

підприємниця, б’юті-інфлюенсерка

Купальник DARI CO

У мене є два улюблені засоби захисту від сонця. Перший — Genosys Multi Sun Cream SPF 40 для щоденного використання в місті. Другий — Valmont Restoring Perfection SPF 50. Він наповнює шкіру комплексом кремній D², відновлює її за допомогою інкапсульованої в ліпосому РНК, живить завдяки поживним оліям, зволожує в результаті дії потрійної ДНК (потрійна ДНК — молекула ДНК, збагачена трьома макроелементами: кальцієм, натрієм, магнієм. Ця форма ДНК — патент компанії).

Повнорозмірних продуктів вистачає на весь літній сезон! Для губ використовую стік від La biosthetique, пігментація навколо губ часто найсильніша і негарна, прибрати її пізніше дуже складно.

Genosys — Multi Sun Cream SPF 40

Valmont — Restoring Perfection SPF 50

La biosthetique — Stick Solaire SPF 30

Анастасія Масюткіна

блогерка

Купальник ZIMMERMANN

Усі знають, що сонцезахисні креми несуть неабияку загрозу організму. Хоча саме ці бренди намагаються виключити шкідливі складові й, можна сказати, створюють нове покоління SPF-засобів. До того ж Coola забезпечує легкий сяючий мейк.

Biologique Recherche — Protection U.V. SPF 50

Sisley — Super Soin Solaire Facial Sun Care SPF 30

Coola — Rosilliance Mineral BB + Cream Tinted Organic Sunscreen SPF 30

Юліана Дементьєва

модель і блогерка

La Roche Posay Anthelious 50 SPF не є комедогенним, призначений для чутливої шкіри, флюїдний, нежирний. Ідеально мені підходить. Давно ним користуюся.

La Roche-Posay — Anthelios Cream SPF 50

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: