Обкладинка дня: Олена Зеленська для Vogue UA
Три різні образи першої леді.

Vogue UA наслідує традицію своїх американських колег запрошувати на зйомки перших леді країни: обкладинку грудневого номера прикрасила дружина президента України Олена Зеленська. Фотосесія журнальної історії була втілена силами міжнародної знімальної групи на чолі з голландським фотографом Полом Беллаартом.

Героїня розповідає про життя у новому статусі, свої обов’язки і можливості, а також про моду як інструмент культурної дипломатії. На трьох різних обкладинках ми бачимо різну першу леді: стриманий офіційний портрет, Олена разом з родиною та просто вродлива жінка на digital-обкладинці.

Для офіційних виходів перша леді обирає переважно одяг українських дизайнерів, а на сторінках Vogue UA Олена з’являється у вбранні як локальних, так і найпрогресивніших західних брендів, вибором яких займалася fashion-директорка журналу та стилістка зйомки Юлія Пеліпас.

На сторінках журналу перша леді поділилася стратегічними планами у новому статусі й зазначила, що свою місію вона бачить не лише в тому, щоб супроводжувати чоловіка в офіційних поїздках і вести світські розмови з дружинами світових лідерів. Головний бонус свого статусу Олена Зеленська формулює так: першу леді чують. «У дружини президента є можливість спілкуватися з тими, хто наближений до влади. Перед першою леді не зачиняють двері чиновники. Я не політик і не маю права втручатися у роботу президента, але стати посередницею між людьми і владою, щоб остання почула перших, можу й хочу», — каже Олена Володимирівна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: