Обкладинка дня: Пріянка Чопра в об’єктиві Роббі Фіммано
«Мета життя — бути щасливою».
C

hanel, Fendi, Moschino Couture, Salvatore Ferragamo, Oscar de la Renta — чергова обкладинка Пріянки Чопри для InStyle стала абеткою стилю. Акторка не лише продемонструвала наймодніші образи, але й розповіла, що продюсує фільми в Боллівуді через свою компанію Purple Pebble Pictures та неймовірно щаслива у шлюбі. Анонсувала вона й вихід нового шоу у співавторстві із чоловіком Ніком Джонасом, за гучним весіллям з яким слідкував світ. Надихає її, звісно ж, кохання та улюблена справа — кіноіндустрія понад усе!

Про пишні форми та сприйняття себе

Але і це ще не все! Чопра змінює сприйняття себе у світі краси. Вона є обличчям лінії по догляду за шкірою Obagi Skinclusion, яка чудово підходить для різних типів і кольору шкіри. Вона не соромиться обговорювати кілограми, накопичені нею як любительки сиру. «Я дуже спокуслива жінка. Мені подобаються мої вигини та форми. Я сприймаю їх, але мені знадобилася друга половина мого двадцятиріччя, щоб зрозуміти це. Але я б дуже хотіла, щоб дівчата теж зрозуміли це».

Я хочу, щоб моє існування мало сенс. Я хочу, щоб мої діти озирнулися й сказали: «Так, це була моя мама!»

Про невдачі

«Мені подобається вчитися та я не боюся невдач, мене вони не лякають: краще я буду намагатися щось зробити, ніж навіть не спробувати цього, — розповідає Пріянка Чопра. — Якщо ви зазнаєте невдач (що багато разів траплялося зі мною) і робите ризикований вибір, ви просто приречені на успіх. Я хочу, щоб моє існування мало сенс. Я хочу, щоб мої діти озирнулися й сказали: «Так, це була моя мама!».

Замість того, щоб турбуватися про щось, Чопра Джонас використовував підхід Мішель Обами: «Коментувати якусь дурість означає, що в кінцевому підсумку вона стає важливою для вас, тому, що ви надали їй значення, — говорить вона. — Багато людей не розуміють цей образ мислення. Це не короткозора думка — навпаки, це довгостроковий план».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: