«Обожнюю свій вік»: нове інтерв’ю Дженніфер Еністон
Про ейджизм, новий серіал «Ранкове шоу» та щомісячну процедуру фарбування волосся!
Р

озмови жінок про те, що варто любити себе та власне тіло, зараз в трендах! Голлівудська акторка Дженніфер Еністон коментує це явище в новому номері InStyle. 50-річна зірка серіалу «Друзі» вважає, що стан жінки обумовлений багатьма показниками, але саме відношення до себе характеризує ставлення світу та особисте світосприйняття. Особистим досвідом вона демонструє як саме варто дбати про власне тіло та розум.

Я не буду брехати — не хочу сивого волосся!

«Коли мені виповнилося 50, я подумала «Оце так дата», — ділиться Еністон. — Але, окрім цифр, нічого не змінилася». Еністон зізнається, що визнає риси старіння, тож дотримується щомісячних зустрічей з колористами. «Я не буду брехати — не хочу сивого волосся», — з посмішкою каже вона. Догляд за шкірою — ще одна її одержимість. «Я думаю, це тому, що мама радила мені зволожувати її, коли мені виповнилося 15 років», — деталізує вона. А ранок Джен починається зі склянки соку з селери та корисних біодобавок до їжі.

«Я чудово почуваюся фізично, тож мені ніяково, коли раптово кажуть, як «ти приголомшливо виглядаєш для свого віку». Я думаю, що нам потрібно встановити певний етикет навколо цього діалогу і словоблудства».

Еністон визнає, що принаймні зараз вона відчуває себе краще, ніж будь-коли раніше. «Жінкам ніколи не дозволяли мати повноцінну власну думку чи владу, — говорить вона відверто. — Це сьогодні здається мені сексуальним, як і жіночий інтелект». Недивно, що в команді серіалу «Ранкове шоу» (нова робота Еністон в дуеті з Різ Візерспун — примітка редакції) є багато класних дівчат як у кадрі, так і поза камерою. «У цьому шоу багато жінок, — каже Еністон про команду, — і це чудово!». Серед них — шоуранер Керрі Ерін і приголомшливий режисер Мімі Ледер, обидві також є виконавчими продюсерами.

Проте перехід на Apple TV+ став викликом для Еністон. Неможливо порівняти зйомки серіалу «Друзі», який вийшов на екрани 25 років тому, та процес роботи над новим шоу. «Для мене серіал — це аудиторія студії і п’ять камер. Це коли я о 10 годині зайшла на знімальний майданчик і вийшла о 5 ранку», — згадує вона.

Коли шоу закінчилося, я заповзла в ліжко на цілий тиждень!

«Ранкове шоу» було схоже на зйомку двох фільмів поспіль протягом семи місяців. Після цілого дня зйомок я вдома продовжувала працювати та готувалася до роботи на наступний день. Коли шоу закінчилося, я заповзла в ліжко на цілий тиждень». Вийти із зони комфорту було б неможливо без допомоги шанувальників, які підтримують Еністон. Саме вони дають їй сили та наснаги щоденно йти вперед!

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: