Образ дня: Кейт Міддлтон в сукні Barbara Casasola
На благодійній гала-вечері в центрі Лондона.
В

дале поєднання сукні та аксесуарів продемонструвала Кейт Міддлтон на благодійній вечері фонду Action on Addiction в ресторані Spring. Білосніжну сукню Barbara Casasola вона підкреслила об’ємною зачіскою, а от блиску додали сріблясті підбори Jimmy Choo. Дует їм склав клатч Wilbur & Gussie.

Цей вечір був особливим, адже Кейт є патроном цієї організації, а вчора була проведена перша щорічна гала-вечеря. Захід відбувся на підтримку Тижня обізнаності про наркотичну залежність, який в цьому році проходить до 17 червня включно. Фонд Action on Addiction допомагає людям, які змогли подолати наркозалежність, а також підтримує їх сім’ї.

Після офіційної частини герцогиня поспілкувалася з кухарем Джеєм Отті, який вживав в минулому, але зараз освоїв кулінарію, та Меланні Беннет, яка теж нещодавно вилікувалась. Одним із організаторів вечері став шеф-кухар, власник зірки Мішлен Скай Джинджелл, відомий своєю роботою у якості редактора гастрономічного розділу в журналі Vogue.

«Фонд Action on Addiction був першим з моїх патронажних організацій, тому він надзвичайно важливий для мого серця, — розповіла Кейт Міддлтон в своїй промові. — Я дуже захоплена підтримкою, яку фонд надає, особливо батькам, дітям і сім’ям, які страждають від залежності. І в певному сенсі це послужило каталізатором мого інтересу та практичної допомоги у вирішення цієї проблеми».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: