Образ дня: Кейт Мідллтон у сукні Alessandra Rich
Оце так розріз у майбутньої королеви!
О

собливим став візит герцогині Кембриджської до Блетчлі-парк. Саме там, у головному шифрувальному відділі Англії, за часів Другої світової війни працювала її бабуся Валері та тітка Мері. Тоді він іменувався секретним центром британської розвідки Station X.

Кейт під час заходу встигла поспілкуватися з колегами своєї бабусі Валері Міддлтон (в дівоцтві Глассборо — прим. ред.), які теж займалися дешифруванням, а також із молоддю, що зараз навчаються секретам таємної передачі сигналів. Також майбутня королева відвідала стіну, де викарбувані імена усіх членів групи, яка здійснювали криптоаналіз німецької шифрувальної машини «Енігма».

Для візиту Кейт обрала сукню Alessandra Rich, яку доповнила клатчем Smythson та підборами Emmy London. В якості прикрас — сережки Annoushka та брошка бабусі Валері. Прикраса виконана у формі частини машини «Енігма».

Сукня одразу ж привернула увагу усіх ЗМІ: розріз, аж занадто відвертий як для майбутньої королеви, вже встиг потрапити на шпальта усіх газет.

 

Окрім яскравих квітів, Кетрін отримала безліч іграшок для Луї, Джоджа, Шарлотти, а також новонародженого Арчі Сассекського, до якого, як вже стало відомо згодом, вони разом з принцом Вільямом навідалися пізніше.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: