Образ дня: Меган Маркл у бюджетній сукні Banana Republic
На засіданні в університеті Йоганнесбурга.
Щ

е вчора Меган Маркл відвідувала арт-простір Victoria Yards, де спілкувалася з дизайнерами (зокрема, із засновником бренда Tshepo Jeans), митцями, музикантами, а вже сьогодні зранку приїхала до Йоганнесбурзького університету. Там наразі відбувається засідання Асоціації університетів Співдружності. Меган вже встигла взяти участь у панельній дискусії, після чого вирушила до місцевої школи, щоб ознайомитися із роботою організації Action Aid South Arfica, яка піклується про запобігання підлітковому насильству.

Як і більшість її останніх виходів, сьогоднішній образ був стриманим, елегантним та демократичним. Сукню від Banana Republic (вартістю 140 доларів) доповнювали підбори Stuart Weitzman та прикраси Alemdara.

Вже завтра стартує десятий і останній день тура герцогів Сассекських до Південноі Африки. Королівська родина планує зустрітися із Грасою Машел, вдовою покійного президента Нельсона Мандели. На вечір запланований святковий захід й аудієнція з президентом Південно-Африканської Республіки Сирілом Рамафосом і його дружиною Тшепо Мотсепе.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: