Образ дня: Меган Маркл у сукні з деніму J. Crew
У компанії Кари Делевінь, Анни Вінтур та Джіджі Хадід на US Open.
О

фіційний тур Меган Маркл до Африки розпочнеться лише 23 вересня, тож перед поїздкою герцогиня вирішила урізноманітнити власний графік та відправилася до США з приватним візитом. Поїздка, як з’ясувалося вже після, була незапланованою: Меган прагнула підтримати подругу Серену Вільямс на грі в рамках чемпіонату US Open.

На стадіон Меган супроводжувала родина спортсменки та її тренер. Гра видалася дуже напруженою, тож герцогиня не приховувала емоцій. Уже після поразки Серени вона встигла поспілкуватися з подругою та поділитися враженнями. Також на трибунах серед вболівальників були помічені Анна Вінтур, Спайк Лі, Жозефін Скрівер, Джіджі Хадід та Кара Делевінь із подругою Ешлі Бенсон. Особливий гість — 75-річна тенісистка Біллі Джин Кінг.

Анна Вінтур, тренер Патрік Муратоглу, Меган Маркл та чоловік Серени Алексіс Оганян

Що ж до образу герцогині, то він був розслабленим та відповідав дійству. Універсальну бюджетну сукню із деніму від улюбленого бренда J. Crew (приблизна вартість $120) вона доповнила аксесуарами Carolina Herrera, окулярами Victoria Beckham та прикрасами Jennifer Meyer. Але всі погляди на ланцюжок на шиї Меган, особливості якому додає перша літера ім’я принца Гаррі — «H».

Відомо, що навіть у поїздці герцогиня дотримується правильного харчування та відвідує заняття з йоги. Її улюблений напрям — це Modo Yoga. До Великобританії герцогиня повернеться вже за декілька годин.

Анна Вінтур та Меган Маркл

Алексіс Оганян та Меган Маркл

Серена Вільямс

Джіджі Хадід та Кара Делевінь

Джіджі Хадід

Анна Вінтур та Вінус Вільямс

Жозефін Скрівер, Кара Делевінь та Ешлі Бенсон

Спайк Лі

Біллі Джин Кінг

Серена Вільямс

Серена Вільямс

Б’янка Андреєску

Серена Вільямс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: