Образ дня: Олена Зеленська в сукні Dafna May
На зустрічі з Сарою Нетаньягу, дружиною прем’єр-міністра Ізраїлю.
О

фіційні виходи та зустрічі першої леді країни не залишаються поза увагою. Олена Зеленська незмінно радує елегантними образами та гармонійно підібраними аксесуарами. Серед останніх — білосніжна сукня-пальто від українського бренда Dafna May.

«Вперше як дружина Президента України мала честь вітати у Києві високу гостю – дружину прем’єр-міністра Ізраїлю пані Сару Нетаньягу. Екскурсія Будинком з химерами, щира та тепла розмова про важливе. Вчора пані Нетаньягу відвідала меморіал Бабиного Яру та перебувала під величезним враженням від побаченого».

«Вона розповіла, що все життя чула історію Бабиного Яру та не могла уявити свого візиту до Києва без відвідання цього місця. Завжди пам’ятати про трагедію, щоб вона ніколи не повторилася, – наше спільне завдання», — поділилася Олена Зеленська в офіційному Instagram.

Розповіла перша леді й про свої кінематографічні мрії: «Під час зустрічі я поділилася нашою з Володимиром мрією – зняти художній фільм про події в Бабиному Яру. Це приклад того, як Україна та Ізраїль можуть поглибити свої культурні зв’язки. Адже це – наша спільна історія. Ми з пані Сарою домовились обов’язково продовжити обговорення цього проекту».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: