Образ дня: український колорит у новій колекції Lake Studio
Свята надихають на дещо дійсно особливе у образах!

Анастасія Рябоконь та Олеся Кононова, креативні директорки Lake Studio, завжди зверталися до мистецтва як до джерела натхнення. Цього разу вони вивчали український колорит: особливості національного костюма та стиль українського бароко, який активно розвивався в 17 і 18 столітті. Цей напрямок відрізняється стриманістю форм в поєднанні з пишною обробкою, що відображено в новій колекції бренда, що отримала назву The Roots, де строгі силуети об’єдналися з фактурними тканинами.

У межах колекції The Roots дизайнерки працювали з шовками різних фактур, з вовною і  міксом  кашеміру й ангори. Силуети — чіткі, архітектурні та геометричні. Їх відтіняють тканини та декор – наприклад, вишивка рішельє, яка прикрашає шовковий та вовняний одяг. Як реверанс традиційному українському костюму в колекції присутні корсет, вишивка, вовняні спідниці, пошиті за принципом плахти.

За кольорами колекція розділена на 5 блоків. Анастасія і Олеся спеціально підбирали відтінки, що будуть ідеально поєднуватися один з одним. Присутні червоний, грушевий, чорний, відтінок молочного шоколаду і білий. Також дизайнерки додали жаккард, плетіння якого відсилає до естетики українського костюму.

У цьому сезоні для створення ювелірної лінійки дизайнерки Lake Studio звернулися до партнерів з Японії, Китаю, Америки і Туреччини. Традиційно використовуються перли. Окрім того, вперше в лінійці з’являються каблучки — вони склали компанію брошкам, підвісам і сережкам.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: