«Образ допоміг перевтілитися в іншу людину»: нове відео й новий імідж Мішель Андраде
Співачка розповіла JS, що було найскладнішим у зйомках.
М

ішель Андраде представила новий кліп на пісню Corazón. Трек увійде до майбутнього альбому співачки, реліз якого відбудеться влітку. Для відео Мішель кардинально змінила імідж пекучої брюнетки на блонд.

Кліп знятий у дусі ретро та стилізований під плівкову фотографію. Вінтажем натхненний і образ Мішель: сукня українського бренду LAKE Studio та туфлі марки N21 з впізнаваним вузлом зі шкіри.

За словами співачки, нова пісня – це спогади про кохання: «Я вдячна, що ця історія була в моєму житті і навчила мене важливого. Цією піснею я хочу донести кожному, що навіть якщо зараз рани свіжі, настане день, коли все буде Corazón – серце заживе!»

На зйомках були й складнощі, розповіла Мішель Андраде JS: «Найважчим було те, що мені довелося переживати попередні емоції заново. Але образ допоміг перевтілитися в іншу людину й відчути все з новими почуттями. Частину відео ми знімали на даху будівлі, в якій було більше 10 поверхів: дув сильний вітер, внизу – залізниця, де постійно проходять потяги. Від цього дах трохи розгойдувало та іноді було складно утримати рівновагу. Дякую моїй команді за те, що ці дублі ми зняли оперативно».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: