Образ нареченої в колекції KSENIASCHNAIDER Pre Spring 2021
Девізом колекції став старий британський рецепт успішного шлюбу: something old, something new, something borrowed, something blue.
Б

ренд KSENIASCHNAIDER представив колекцію Pre Spring 2021. У межах нової лінійки одягу дизайнерка працює з образом нареченої — особистості, що вступає в невідоме життя, повне надій.

Девізом колекції став старий британський рецепт успішного шлюбу: наречена повинна обов’язково вдягнути щось нове, щось старе, щось позичене і щось блакитного кольору.

У колекції багато білої бавовни і мережив, аби за їх допомогою продемонструвати чистоту характеру. Одяг передає жіночу енергію, яка є втіленням світла в складних  непередбачуваних обставинах. Такий образ жінки новий для KSENIASCHNAIDER і був запозичений у британської художниці Мередіт Фремптон.

«Щось старе» в колекції — це тканини dead stock і залишки матеріалів, що накопичилися в студії за роки роботи. «Щось нове» — передчуття нового яскравого життя.

Колекція складається зі стокових тканин, текстильних відходів і секонд-хенду. А техніка печворк, в якій виготовлено більшість речей, є метафорою відродження і воз’єднання, такого необхідного після пандемії.

Не обійшлося і без «чогось блакитного» — деніму, який є важливою частиною ДНК KSENIASCHNAIDER. У весняній колекції представлена ​​нова версія знаменитих Demi-Denims, а також джинси, куртки, шорти і спідниці з перероблених старих джинсів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: