Очевидно та факт: Віржині Віар очолила Дім Chanel
Найближча подруга, муза й соратниця Карла Лагерфельда.
«

Права рука Карла Лагерфельда Віржині Віар замінить майстра на посаді креативного директора Дому Chanel», — про це годину тому офіційно оголосила пресс-служба бренду одразу ж після підтвердження смерті німецького дизайнера.

«Вірджинія Віар є найближчим другом та соратником Карла Лагерфельда вже більше 30 років. Тож не дивно, що генеральний директор Chanel Ален Вертхеймер довірив саме їй творчу роботу над колекціями, щоб спадщина Габріель Шанель і Карла Лагерфельда могла жити далі», — йдеться в повідомленні. Нагадаємо, що в січні, коли Лагерфельд не зміг бути присутнім на шоу Chanel, адже «дуже втомився», гостей привітала саме Віар.

Віар приєдналась до команди Chanel в якості стажера на початку 1987 року — через чотири роки після того, як Лагерфельд став креативним директором. Вже за 10 років, у 1997 році, вона очолила студію. Зрештою, саме Вірджині всі ці роки була відповідальною за втілення ескізів Лагерфельда в ательє.

Карл так характеризував їх партнерство: «Вона моя права і ліва рука». А Віржині додавала: «Наші відносини підкріплені справжньою дружбою та прихильністю одне до одного. Він дуже чутливий, як і всі творчі люди, але дуже відданий та щедрий».

«Віржині — найважливіша людина не тільки для мене, але й для ательє та всієї команди», — ділився Лагерфельд в документальному фільмі Netflix. «Коли я її не бачу, то ми весь час на зв’язку по телефону. Постійно».

Хоча керівництво Chanel вибрало Віар, прагнучи зберегти спадщину Лагерфельда, інтерв’ю 2017 року для The Telegraph показує, що вона, ймовірно, додасть свій власний стиль в майбутні колекції Дому. «Я намагаюся догодити йому (Карлу), але я також намагаюся здивувати його», — розповіла вона тоді.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: