Очманіти! Андрій Данилко продає Rolls-Royce Фредді Мерк’юрі на Sotheby’s
Усе для того, щоби побудувати реабілітаційний центр в Україні.

Андрій Данилко представив унікальний лот на найвідомішому аукціоні світу — Rolls-Royce Silver Shadow 1974 року випуску, на якому Фредді Мерк’юрі їздив до останніх днів життя. 5 листопада в Лондоні авто стане особистим вкладом артиста у створення сучасного центру реабілітації та протезування й центральним лотом на найграндіознішому аукціоні Sotheby’s за всю історію.

Rolls-Royce Silver Shadow 1974 року випуску

За словами Андрія Данилка, колись він купив цей знаковий автомобіль, щоб подарувати його музею Queen або зробити частиною великої експозиції в Україні. Але зараз, у складний для нас час, вирішив, що сріблястий Rolls-Royce стане інвестицією в майбутнє країни.

Варто зазначити, що аукціонний дім не бере свій відсоток, як це буває зазвичай, та всі 100 % перерахує на благодійну мету — безоплатну допомогу в Україні за найновішими медичними стандартами для дорослих і дітей, що постраждали внаслідок війни.

Перший сучасний реабілітаційний центр в Україні Superhumans розпочне роботу вже на початку 2023 року. Для будівництва команда Superhumans залучає підтримку благодійників з усього світу. Проєкт вже підтримали Стінг та його дружина Труді, британський бізнесмен Річард Бренсон, перша леді Олена Зеленська, американський актор Лієв Шрайбер, а відтепер — і новий амбасадор Андрій Данилко.

Що: продаж унікального лота Андрія Данилка — Rolls-Royce Silver Shadow 1974 року на Sotheby’s.

Де: Лондон.

Коли: 5 листопада 2022 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: