Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться восени в онлайн-форматі
Новий розклад — з 25 вересня по 3 жовтня.
Ч

ерез пандемію коронавірусу COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження у всьому світі Одеський міжнародний кінофестиваль цього року вперше відбудеться в онлайн-форматі. Крім того, змінено дати проведення 11-го ОМКФ: фестиваль проходитиме не традиційно в липні, а восени — з 25 вересня по 3 жовтня. Окрім онлайн-частини, в межах фестивалю планується проведення в Одесі традиційного open-air кіноперформансу на Потьомкінських сходах.

«Через пандемію, яка сколихнула весь світ, індустрія івентів змушена швидко приймати важливі рішення щодо запланованих на 2020-й рік заходів.

Один за одним переносяться або скасовуються масштабні фестивалі та інші міжнародні кіноподії.

Найбільший кіноринок світу FILMART у Гонконгу перенесено на серпень. Відмінено цьогорічний кінофестиваль у Локарно. На наступний рік відкладено кінофестиваль у Карлових Варах. Вже відомо, що Каннський кінофестиваль, який спочатку переносили на літо, також не відбудеться цього року. Ми адаптовуємось до нових реалій і не хочемо залишати наших глядачів без кіноподії, на яку вони чекають протягом року. Тож у 2020-му Одеський міжнародний кінофестиваль вперше у своїй історії відбудеться в онлайн-форматі», — говорить президент Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко.

Найближчим часом буде оголошено оновлений регламент 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Інформація щодо придбання абонементів на онлайн-захід буде повідомлена додатково на офіційних ресурсах ОМКФ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: