Одяг для цифрової інтелігенції: нова колекція KSENIASCHNAIDER FW’ 20/21
Цікавий мультифункціональний гардероб із незмінним sustainable підходом.
У

новому сезоні Ксенія та Антон Шнайдери розробили мультифункціональний гардероб — особливий одяг для цифрової інтелігенції. 

До колекції увійшли речі, зроблені в складній техніці печворк із незмінного деніму, відходів виїзного виробництва та семплів бавовняної тканини. А також фліс у стилі бізнес-кежуал, сукні та тренчі, зшиті із вінтажної спортивної форми, джинси з неоновими стікерами, пальта і куртки з хутром.

«Колекція про людей, які виходять із віртуального світу в світ, який вони просто перестали помічати, — в реальний світ дикої природи, — коментує колекцію Ксенія. — Люди вимикають комп’ютери і йдуть в гори. Відривають погляд від телефону, щоб подивитися на небо».

«У цьому одязі можна відчувати себе одночасно захищеним і в той же час бути на виду, в ній можна злитися з природою і в той же час звернути на себе увагу, — доповнює Антон. — Нова колекція — це маніфест любові до краси планети і технологій одночасно. 

Як дизайнери ми шукаємо баланс між світом в інтернеті і світом за вікном. І ми пропонуємо не вибирати щось одне, а навчитися жити в гармонії з двома реальностями».Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: