«Один день сучасної жінки»: новий лукбук the ​​Coat by Katya Silchenko
Обличчям колекції FW'19-20 стала модель Тетяна Рубан.
У

новій осінньо-зимової колекції бренд the ​​Coat by Katya Silchenko розповідає про один день з життя сучасної жінки: активної, енергійної та романтичної.

«Колекція демонструє нам один день сучасної жінки — ранковий спорт, робота та вечірній коктейль. Так і образи колекції починаються зі спортивних і поступово за допомогою деталей перебудовуються в елегантний вечірній наряд», — розповідає Катя Сільченко, яка цього разу вирішила проекспериментувати з незвичним для бренда кольором — чорним.

Я дорослішаю і відчуваю, як зі мною стають зрілими мої колекції!

«Я дорослішаю і відчуваю, як зі мною стають зрілими мої колекції», — пояснює дизайнерка. Основу ж колекції склали сірі, бежеві та білі відтінкі з використанням червоних й жовтих акцентів, а також картатих принтів.

За спортивний стиль відповідають елементи: лампаси та фурнітура додають колекції спортивного шику. Естетика бренду наразі балансує між жіночністю та зручністю, тож дизайнерка вводить в колекцію запозичені у спортивного взуття декоративні деталі, переносячи їх на одяг і аксесуари.

Обличчям лукбуку та музою стала модель Таня Рубан, чий образ відображає естетику і настрій колекції. А фотографом виступив Стефан Лісовський.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: