Офіційно: Анна Різатдінова та Олександр Онищенко розлучилися
Ексклюзивний коментар спортсменки про особисте та про участь у шоу «Танці з зірками».
Б

лизько місяця тому український екс-депутат Олександр Онищенко написав у Facebook, що він та Анна Різатдінова більше не разом. Олімпійська чемпіонка весь цей час зберігала мовчання і нарешті дала перший офіційний коментар. Ексклюзивно для JS вона прокоментувала розлучення, відносини з сином (Роман народився 12 листопада 2017 року — примітка редакції) та розповіла про свої майбутні творчі плани. Наразі 26-річна титулована гімнастка готується до прямих ефірів шоу «Танці з зірками», яке стартує вже 25 серпня.

«Так, ми з Олександром вже не разом. Я зараз живу в Києві та беру участь у проекті «Танці з зірками». Це абсолютно новий етап в моєму житті, якому я дуже рада. Ще в минулому році я багато подорожувала, виступала з майстер-класами в різних країнах, а зараз мені дуже хочеться бути побільше в Києві й реалізувати себе в інших напрямках».

Я впевнена, що все вийде!

«Танці» — мій шанс довести собі та іншим, що я можу починати з нуля і досягати успіху. А ще шоу дає мені відчуття духу конкуренції, як на змаганнях. Я обожнюю цю атмосферу, вона змушує рухатися вперед. Наразі всі учасники ще на етапі знайомства одні з одними і з партнерами. Це період становлення, ми звикаємо, розкриваємося, готуємося показати, на що здатні. Я впевнена, що все вийде!»

«Так, підготовка до «Танців» займає велику кількість мого часу, але це того варте. Ще одна сфера моєму житті, яку я з задоволенням присвячую час зараз, — мій син Рома. Він ще дуже маленький, але вже розуміє, що мама займається чимось відповідальним і важливим, по-своєму намагається підтримувати мене своєю посмішкою.

Мені подобається моє життя і те, як воно останнім часом змінилося!

Люблю спостерігати, як він розвивається, повзає, сідає, робить перші кроки. Це найпрекрасніші моменти. Мені подобається моє життя і те, як воно останнім часом змінилося. Я займаюся улюбленою справою, проводжу час з коханими людьми. Далі буде».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: