Офіційно: Ukrainian Fashion Week SS25 відбудеться в Києві
З поверненням додому!

Цієї осені Ukrainian Fashion Week повертається в Київ. Оргкомітет UFW звернувся з офіційною заявою. Що ж, вітаємо вдома!

Після чотирьох International Seasons, які відбулися на подіумах міжнародних партнерів у Лондоні, Копенгагені, Лос-Анджелесі, Лісабоні, Берліні та інших містах у межах ініціативи Support Ukrainian Fashion, команда Ukrainian Fashion Week ухвалила рішення провести 55-й сезон UFW з 1 до 4 вересня в Києві.

«Наша стійкість є свідченням сили індустрії моди, солідарності та незламності духу українських дизайнерів. Ми твердо переконані, що без креативності наших дизайнерів неможливо уявити сутність України.

Наша місія — продемонструвати нашу творчу силу й українську стійкість світові. Тому ми ухвалили рішення повернути Ukrainian Fashion Week у Київ, щоб підтримати індустрію моди в країні та надихнути не зупинятися творити.

Попри ракетні обстріли, звуки повітряної тривоги та щоденні виклики, ми маємо створювати та розвиватися. А голос України продовжувати звучати», — зазначила Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

Ірина Данилевська

Ukrainian Fashion Week також продовжуватиме реалізацію формату International Seasons у межах Ініціативи «Support Ukrainian Fashion», завдяки якій українські дизайнери представлять колекції у Берліні, Копенгагені, Будапешті та інших європейських модних столицях цього сезону.

Обкладинка: UFW

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: