Офіційний розклад нового сезону UFW NO SEASON Sept 2021
Довгоочукувані покази улюблених дизайнерів у форматах офлайн і діджитал.
U

krainian Fashion Week презентує програму та спеціальні проєкти нового сезону NO SEASON Season, який відбудеться з 2 до 5 вересня у Мистецькому Арсеналі.

BE SUSTAINABLE! Fashion Summit

Під час UFW у форматах онлайн та офлайн  пройде саміт, присвячений розвитку сталої моди в Україні – 4-й BE SUSTAINABLE! Fashion Summit, де поговорять про циркулярну моду.

Спікери розкажуть про актуальні проблеми цього явища та особливості його розвитку на локальних ринках.
Серед запрошених спікерів – Марта Маркез (Marta Marques), засновниця бренду Marques Almeida, Орсола де Кастро (Orsola de Castro), засновниця та креативна директорка глобального розвитку Fashion Revolution, Керрі Мерфі (Kerry Murphy), фундатор The Fabricant, Олена Фроляк (головна редакторка інформаційної служби ICTV).

За кілька днів на fashionweek.ua буде відкрито реєстрацію для online- та offline-участі у саміті.
Партнером BE SUSTAINABLE! Fashion Summit виступає компанія Biosphere Corporation, яка своєю підтримкою демонструє тезу, що мода і промислове виробництво можуть бути однаково sustainable.

NEW GENERATION OF FASHION

У межах нового сезону UFW Українська Рада Моди ‒ Ukrainian Fashion Council ‒ представляє унікальний проєкт для молодих дизайнерів: New Generation of Fashion.

Це перша комплексна програма, що є актуальною для декількох категорій молодих дизайнерів України, які мають різний професійний досвід та прагнуть до успіху у сфері моди. Важливим аспектом проєкту є те, що він дає можливість молодим дизайнерам отримати унікальний досвід та знання від авторитетних професіоналів. Менторами New Generation of Fashion стали члени Ukrainian Fashion Council.

Програма передбачає серію лекцій, індивідуальні консультації, програму менторства та створення колекцій молодими дизайнерами-учасниками проєкту. Презентація колекцій New Generation of Fashion відбудеться 5 вересня у межах Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021.

NFT Art Exhibition

Майданчик Ukrainian Fashion Week завжди є відкритим для колаборацій із креативними індустріями. У межах Ukrainian Fashion Week  цього разу вперше відбудеться виставка сучасного криптоарту. Для участі у виставці  відберуть 30 робіт, які будуть представлені медіа та гостям 49-го сезону Ukrainian Fashion Week. Перевагу надаватимуть роботам, що мають певний зв’язок із ідеями та образами сучасної моди, відображають її стилі, філософію та вплив на сучасну людську свідомість.

По закінченні осінньої сесії Ukrainian Fashion Week сформують шортлист із 7 художників, яким запропонують створити колекційні NFT у колаборації з відомими українськими дизайнерами.

Ця співпраця стане частиною окремого артпроєкту, який матиме своє продовження у лютому. Організатори виставки – Ukrainian Fashion Week та Mint a Star. Кураторка проєкту – Таїсія Пода.
Партнером NFT art exhibition виступає Absolute Yachts in Ukraine.

Спеціальні події Ukrainian Fashion Week NO SEASON Season 2021

    •  Презентація чайних суконь POUSTOVIT. Відбудеться за підтримки бренду LOVARE;
    • Церемонія нагородження переможців Fashion Film Festival Kyiv 2021 за підтримки Державного агентства України з питань кіно;
    • Фінал конкурсу молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє» за підтримки Української Ради Моди та Українського культурного фонду;
    • Презентація фотосесії «Дрес-код казино», стилістом якої виступив дизайнер Кирило Харитонцев, фотографом – Валерій Ведута. Фотороботи будуть представлені у просторі Billionaire.

Phygital-формат Ukrainian Fashion Week передбачає трансляції усіх показів та подій на міжнародному медіасервісі MEGOGO. Перегляд буде безкоштовним навіть для незареєстрованих користувачів і можливий із будь-якого куточка світу. Трансляція буде доступна у розділі «Шоу». Усі охочі матимуть нагоду переглядати подію з будь-якого пристрою, який підтримує медіасервіс: Smart TV, комп’ютери, смартфони та інше.

Завдяки партнерству Ukrainian Fashion Week та SYNEVO оргкомітет UFW волонтери і технічна команда Тижня здадуть експрес-тест на антиген COVID-19.

Усі присутні на майданчику UFW пройдуть температурний скринінг та будуть дотримуватися маскового режиму.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: