Оголена правда 50-річної Дженніфер Еністон
Про вік, хлопців, нову роботу та зйомки топлес.
«

Не звертайте уваги на те, що про вас кажуть. Просто відключіть це налаштування та фільтруйте власні вуха від негативу й припущень. Намагайтеся жити тут і зараз та забудьте назавжди про плітки», — наставляє Еністон у новому інтерв’ю для Harper’s Bazaar та запевняє, що ніколи ще не була такою відкритою до нових почуттів. Але з обережністю, звісно.

Вражає не тільки щирість акторки, але й відвертість зйомки. На експерименти, зокрема, кадри топлес, голлівудську діву надихнув Алексій Любомирській. Улюблений фотограф багатьох зірок та королівських осіб, добре знає, як вмовити героїв, задати необхідну тематику та отримати приголомшений результат!

«Обожнюю чоловіків з почуттям гумору. Мені подобається, коли людина має сильне відчуття власної гідності, впевненість, доброту та щедрість, — такі якості мають бути у нового хлопця Джен. — А також я вірю в спорідненість душ».

Про ставлення до власного віку

«Я відчуваю себе звичайною Джен. Але іноді я не можу вставати з ліжка, як раніше. У мене було кілька травм коліна, тож це дається взнаки. Часом я так й прагну підхопитись, але моє тіло ніби говорить мені: «О ні, не треба». Я займаюсь в спортзалі чотири або п’ять разів на тиждень. За останні два роки, три або чотири дні я напружено займаюся з тренером з боксу. Він програмує в мені особливу любов до тренувань, якої я ніколи раніше не відчувала. Це на ментальному та фізичному рівнях».

На питання «Якби ти мала можливість повернутися в минуле, що б ти розповіла собі маленький?», Джен майже одразу відповіла: «Просто почекай, поки тобі не виповниться 50 років. Це буде приголомшливо». Тож, вік — це найменше що її турбує.

Про відверті фото

«Все відбулося природньо та абсолютно нормально. Я думаю, що наші тіла прекрасні, тож усім нам варто шанобливо до них ставитися, любити себе та, найголовніше, відчувати себе комфортно в них — незалежно від того, якого ви віку. Навколо цього не повинно бути ніякого сорому або дискомфорту».

Про зйомки в стрічці Netflix «Таємниця вбивства» з Адамом Сендлером

«Я знаю Адама вже понад 30 років. Зйомки були в Італії майже все літо, тож поки усі навколо засмагали та насолоджувалися краєвидами Комо, нам доводилося щодня ходити на роботу. Але я з добрими спогадами згадую цю роботу. Щодо детективів, то я їх обожнюю. Мені подобаються твори Агати Крісті та всіх інших класиків старої школи».

Фото: Harper’s Bazaar

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: