Оголена та відверта: Вася Фролова заряджає на позитив у 2021-му!
Про те, як телеведуча завагітніла в 40+, перехворіла коронавірусом під час вагітності та роздяглася для JS.

Як це, бути вагітною у 40+, перехворіти короною і вже за два тижні роздягтися перед камерою із щирою усмішкою?

Я точно знаю, що вагітність надає впевненості, спокійної приземленості, нематеріальної сформованості в усіх сферах життя, наділяє душевним комфортом, якого в ці буремні часи багатьом людям так не вистачає.

Коли я завагітніла, пріоритети змінилися.

Зрозуміла, що є реально важливим, а що — другорядним. Це розуміння і дає мені ті спокій та впевненість навіть у такі часи. Мені смішно, коли все життя кажуть «а в наше непростое время», «ну не в это же время».

Усі часи різні — у цьому і полягає цікавість життя.

Кожному надаються якісь випробувальні моменти саме тоді, коли людина на них заслуговує, або коли їй це справді потрібно. Якісь небесні світила спустили на мене таке випробування саме зараз, щоб я не панікувала. Із моїми характером та емоційністю в цей складний період я б панікувала набагато більше, якби не була вагітна.

Лайфхаки, як залишатися на позитиві всупереч обставинам

Мені здається, що до всіх подій, які відбуваються навколо, слід ставитися іронічно, іноді саркастично або цинічно, а до себе — самокритично. Ось тоді з’являється усмішка, а часом і посмішка. Головне — не втрачати контролю щодо самокритики.

Якби я себе серйозно сприймала, я б давно вже з глузду з’їхала від комплексів, купи невдач і негараздів навкруги. Будь-де можна знайти привід для розчарування.

Три причини для усмішки

– здоровий пофігізм;
– самоіронія;
– смішно від того, що нібито нікого не цікавить, хто батько.

А якщо на все дивитися з гумором і трохи «зверхньо» та розуміти, що все минає, тоді стає легше.

Які передбачення щодо того, як змінитеся після народження дитини?

У тому і чарівність цього стану, що неможливо нічого передбачити. Я не знаю, що станеться зі мною і якою буде дитина — це ж вся «прелєсть» і весь кайф. Через філософське ставлення до проблем у житті розумієш, що нічого не можеш планувати.

Я два довбаних роки займалася довбаним ремонтом нової квартири і була на фешн-детоксі. Усі сили й гроші вкладала в оселю. Але ж не подумала, що можу завагітніти.

Збудувала собі фантастичну квартиру, у якій ані куточка не передбачено для дитини.

Якимись космічними темпами змінюю свої звички і настрої. Можливо, і не буду жити в цій квартирі. Розумію, що життя налаштовує все таким чином, що ти не можеш передбачити нічого.

Упевнена, що дитина мені каже: «Ну плану-плануй, усе одно все буде інакше». Тому я й усміхаюся.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: