Brave! Factory Festival 2019: 10 днів до початку
24 та 25 серпня зустрічаємось на території діючого завода «Київметробуд».
B

rave! Factory Festival вже третій рік поспіль не дає шансів засумувати наприкінці літа! І зворотній відлік до старту вже розпочато. Традиційно  фест, присвячений вільній музиці, самовираженню та мистецтву, відбудеться в фіналі серпня на території діючого заводу «Київметробуд». Локація дає змогу учасникам побачити цей об’єкт з нової сторони, а організаторам — відтворити незвичний для Києва формат дійства. Допоможуть в цьому різноманітні творчі інсталяції, цікаві перфоманси та масштабні арт-рішення.

Ідею самовираження підтримує й різнопланова музична складова: програма на шести сценах складається з джазових, інструментальних та інді-рок виступів. Серед цьогорічних хедлайнерів – легенда техно-музики Хуан Аткінс з проектом Model 500, діджеї Dubfire, Marcel Dettmann і Nastia. Також гостей порадують Detroit In Effect, Evan Baggs, майстер селекшн Rafael Top Secret, Shortparis, Anna Haleta, Yone-ko і Timur Basha та популярні інді-гурти Deerhoof та When Saints Go Machine.

Хуан Аткінс

Україну представлятимуть Andrei Bambu, Pahatam з проектом O’FourtyFour, Borys, Igor Glushko, Karine, Vova Klk, SE62, Shakolin, Bejenec, Chillera, Radiant Futur, Vadim Griboedov, Ostudinov, Splinter UA.

SE62

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: