Оголошено програму Fashion Film Festival Kyiv 2019
День, присвячений кіно та fashion.

18 травня у Києві знову відбудеться Fashion Film Festival Kyiv. У програмі – лекції, воркшопи, перегляд fashion-фільмів українських та зарубіжних режисерів. Фестиваль розгорнеться одразу на трьох локаціях кіностудії FILM.UA.

У залі кінотеатру протягом дня гості зможуть переглянути конкусрну програму ФФФК-2019, серію fashion-фільмів проекту Fashion Revolution та ретроспективу найкращих українських fashion-фільмів за версією конкурсу Fashion Film Festival Kyiv 2018. Зокрема запланована й лекційна програма, що розпочнеться з Public Talk від редакторів Vogue Ukraine Олі Жижко та Вені Брикаліна, які розповідатимуть про те, чому модна індустрія заговорила мовою відео. Стилістка та художниця з костюмів Леся Патока, відома своєю співпрацею з Джамалою, Іваном Дорном, гуртами ONUKA, Pianoбой, Бумбокс та іншими зірками, прочитає лекцію «Костюм у кіно. Художній образ чи відображення епохи?». Зараз Леся працює над костюмами повнометражного художнього фільму «Віддана» за мотивами бестселера «Фелікс Австрія» Софії Андрухович.

 

Відвідувачі фестивалю зможуть зустрітися з членами міжнародного журі конкурсу та обговорити сучасні тенденції у створенні fashion-фільмів.

До складу журі увійшли:

● програмний директор онлайн-платформи NOWNESS Marley Hansen (Великобританія)
● консультант з fashion-фільмів та співзасновник Berlin Fashion Film Festival Niccolò Montanari (Великобританія)
● Head of Art у Banda Agency Єгор Петров
● український режисер, співзасновник студії We Are Buro Ігор Стеколенко
● українські режисери, творчий дует Yarema&Himey, переможці FFFK 2018 Ярема Малащук та Роман Хімей.

У межах Fashion Film Festival Kyiv 2019 в Україні вперше буде показано повнометражну документальну стрічку See Know Evil. Це перший документальний фільм, що описує життя й творчість Давіде Сорренті, культової фігури світу моди, фотографії та молодіжної культури 1990-х. Його талановиті світлини зумовили зростання популярності «героїнового шику», а смерть у 21-річному віці спричинила справжній вибух у мас-медіа. У стрічці вперше продемонструють архів робіт митця, доступ до якого був закритий на 20 років.

Окремою подією фестивалю стане воркшоп Short On The Spot. Вперше фестиваль перетвориться на живий знімальний майданчик, де учасники проекту на унікальній екстер’єрній локації на практиці ознайомляться з основними етапами створення фільму. Під керівництвом досвідчених тьюторів учасники воркшопу зможуть за декілька годин, використовуючи ресурси організаторів фестивалю, зняти, змонтувати та представити глядачам короткі fashion-відео. Детальніша інформація та реєстрація на воркшоп будуть оголошені незабаром.

Заключною подією стане церемонія нагородження переможців конкурсної програми Fashion Film Festival Kyiv-2019, присутність на якій вимагає спеціального запрошення. Під час урочистого вечора буде вручено премії у номінаціях Best production, Best fashion story та Ґран-прі конкурсу – Best fashion film. Також буде вручено спеціальний приз від партнера фестивалю — Visa.

Фестиваль можна відвідати, зареєструвавшись на сайті fffkyiv.com.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: