Охрана, отмєна: Катерина Кухар і Олександр Стоянов перервали свій медовий місяць
Подружжя вже повернулося до України і поділилося романтичними світлинами.
П

рима та прем’єр Національної опери України Катерина Кухар і Олександр Стоянов влаштували собі медовий місяць після 10 років стосунків. Подружжя вирушило до сонячного Таїланду, але вимушено повернулося додому раніше запланованого часу через спалах коронавірусу.

«Ситуація на островах — безпечна, випадків зараження коронавірусом не було. Втім, нам пропонували дезінфікувати руки через кожні 5 метрів», — розповіла прима-балерина.

Незважаючи на обставини, за 5 днів подружжя встигло насолодитися Андаманським морем, тайською їжею, відпочинком на острові Крабі і Пі-Пі та погодувати слона. «Мене навіть пограбувала мавпочка», — додав до цього списку Олександр. Тваринка приловчилася, залізла до нього в сумку і вкрала упаковку вафель. Та це жодним чином не зіпсувало враження від відпустки, а навпаки, зробило її незабутньою.

«Навіть те, що я чула про райські місця для медового місяця, не зрівняється з тим, що я побачила на власні очі… Ми з Сашею дуже чекали цієї відпустки. Якщо буде можливість, ми обов’язково туди повернемося».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: