Олександр Скічко йде з телебачення
Телеведучий перервав 10-річну кар'єру.
Т

елеведучий Олександр Скічко, який місяць тому став депутатом від партії «Слуга народу», повідомив, що перериває кар’єру на телебаченні після 10 років праці. Олександр планує цілком присвятити себе політиці.

Олександр Скічко

«Просто зараз на каналі «Україна» йде святковий концерт «З Днем народження, Україно». Можливо, це була моя остання робота в якості ведучого на ТВ, хто знає, це життя, і ніхто не може передбачити його майбутнє. Проте, однозначно, я хочу подякувати каналу «Україна» за 5 років незабутнього досвіду, усій команді проекту «Зірковий шлях», з якою ми відзняли більше 1000 випусків! Особливо дякую тим, з ким ми починали цей проект, навмисно не називаю імена, бо точно когось забуду. Впевнений, у проекта попереду багато перемог, проте тепер вже з новим ведучим!» – написав телеведучий у своєму Інстаграм, висловивши подяку чисельним колегам, зокрема, командам проектів «Дивовижні люди» і «Без паніки», а також керівництву каналу.

з дружиною Єлизаветою Юрушевою

«І головне, величезна подяка усім глядачам, які дали мені можливість реалізувати ці проекти! Дякую за 10 років досвіду на ТВ! 10 років!!! Дякую! А далі нова історія, буду робити все для того, аби виправдати ваш кредит довіри та любові!» – додав Олександр. Судячи з коменарів, дружина Єлизавета Юрушева, власниця київського готелю Fairmont, вибір чоловіка цілком підтримує.

View this post on Instagram

Просто зараз на каналі Україна йде святковий концерт «З Днем народження Україно». Можливо це була моя остання робота в якості ведучого на ТВ, хто знає, це життя, і ніхто не може передбачити його майбутнє. Проте, однозначно, я хочу подякувати каналу Україна за 5 років незабутнього досвіду, усій команді проекту «Зірковий шлях», з якою ми відзняли більше 1000 випусків!!!! Особливо дякую тим, з ким ми починали цей проект, навмисно не називаю імена, бо точно когось забуду. Впевнений у проекту попереду багато перемог, проте тепер вже з новим ведучим! Хочу подякувати команді проекту «Дивовижні люди», а також команді проекту «Без паніки». Ви ті, з ким я «жив» протягом останнього часу, ми створили 26 неймовірних випусків, це було непросто, але ми змогли! Дякую команді авторів, дякую нашим продюсерам, креативній команді, фантастично талановитим співведучим, усій знімальній групі, дякую керівництву каналу Україна за можливість такого неймовірного експерименту! І головне – величезна подяка усім глядачам, які дали мені можливість реалізувати ці проекти! Дякую за 10 років досвіду на ТВ! 10 років!!! дякую!!! А далі нова історія, буду робити все для того, аби виправдати ваш кредит довіри та любові! #допобаченнятелебачення

A post shared by Oleksandr Skichko (@aleksandrskichko) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: