Олена Зеленська привітала дефлімпійську збірну України мовою жестів
Чекаємо на перші перемоги української команди, найбільшої за всю історію країни.
С

ьогодні у Ломбардії стартували зимові Дефлімпійські ігри, які триватимуть до 21 грудня 2019 року у трьох містах: Мадезимо, К’явенна та Санта-Катерина-Вальфурва. Національна дефлімпійська збірна команда України цьогоріч буде найбільшою за всю історію – 34 спортсмени, серед яких 15 жінок і 19 чоловіків. Вперше у цих Іграх українські спортсмени-дефлімпійці братимуть участь у 5 видах спорту, зокрема, дебютуватимуть у сноуборді та шахах. 

Спортсменам вже встигла побажати успіху Олена Зеленська. Перша леді України перепросила, що не змогла особисто провести команду, але записала відеозвернення, для якого навіть вивчила кілька фраз мовою жестів.

View this post on Instagram

Сьогодні на півночі Італії розпочинаються зимові Дефлімпійські ігри. На жаль, не змогла особисто провести наших спортсменів. Компенсую свою відсутність відеозверненням. Мені дуже подобається, як мовою жестів буде слово «ПЕРЕМОГА». Цей рух рукою демонструє силу, зібраність, націленість на результат. Саме цього бажаю нашій збірній! Нехай усі омріяні вами вершини будуть підкорені! А ми вболіваємо й чекаємо на вас удома. P.S. Цього року до Італії їдуть змагатися 34 українських спортсмени – 15 жінок і 19 чоловіків. Це найчисленніша збірна за всю історію участі України у зимових Дефлімпіадах. #Дефлімпіада2019

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: