Олена Зеленська та інші героїні JS вже приміряли прикраси з нової колекції Lake Studio
Натуральні перлини, бірюза, малахіт та азіатська символіка.
У

країнський бренд Lake Studio представив нову колекцію ювелірних прикрас, до якої увійшли сплетені вручну гребені, асиметричні підвіси, брошки і моносережки різної довжини. Нові вироби вже встигли приміряти перша леді України Олена Зеленська, рестораторки Олена Борисова та Марія Дідковська (вона стала однією з цьогорічних переможниць премії Bazaar Best Dressed) та інші героїні JS.

Олена Зеленська

Тема Азії, яка стала центральною у весняно-літній колекції одягу, розкрита й у колекції прикрас: матеріали, які використовували дизайнерки бренда Анастасія Рябоконь і Олеся Кононова, характерні для традиційних оберегів і культових об’єктів в Азії. Наприклад, прісноводні перлини неправильної форми, що в древній Азії вважалися еліксиром молодості й магічної сили. Саме перлина – основа колекції і метафора того, як жінка може часом ховатися від зовнішнього світу за міцною мушлею, залишаючись усередині тендітною і вразливою.

У колекції також використана бірюза – символ любові та ніжності, яку у народів Азії підносили як знак чуттєвого потягу, і малахіт, який за повір’ям лікує від меланхолії. Поєднання всіх елементів, з’єднаних тонкими ланцюжками, підкреслює глибину жіночого начала і є талісманом, що захищає від складнощів зовнішнього світу.

Марія Дідковська

«Для нас в роботі над колекцією було принципово працювати тільки з українськими майстрами, які виготовляли все вручну. Ми дуже задоволені результатом – вийшли гарні прикраси з душею, які приємно носити самим і дарувати близьким людям», – коментують дизайнерки.

Дмитро та Олена Борисови

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: