Ольга Навроцька презентувала аудіокнигу до Дня захисту дітей
Життєстверджуюча історія, яка не залишить байдужими навіть дорослих.
Д

о Дня захисту дітей дизайнерка Ольга Навроцька презентувала дитячу аудіокнигу під назвою «Свинокролики, або в пошуках Золотої русалоньки». Як засначає авторка, це унікальна та життєстверджуюча історія, яка нікого не залишить байдужим. Книга вже доступна для завантаження, а частина коштів від продажів буде відправлена на благодійність.

 

Ця дивовижна історія зазвучала голосом чудової акторки театру і кіно Ірми Вітовської, яка поділилася своїми враженнями від роботи:

«Я хочу подякувати Олі Навроцькій та Олегу Фаготу Михайлюті за співпрацю, яка в нас відбувалася з приводу створення цієї казкової історії, фентезі. Я дуже люблю займатися різними дубляжами і тонуваннями. І мені було надзвичайно цікаво відтворити дуже багато цікавих персонажів. Ця казка про добро, про милосердя, про справжність, про дружбу і, звичайно, про чудо, що воно взагалі в нас є, і ми мріємо про його здійснення до кінця».

 

Зі свого боку авторка книги Ольга Навроцька розповіла, що ця історія почалася багато років тому, коли вона вигадала свинокролика:

«З того часу історія зростала, проходила різні етапи, змінювалась. Дуже багато людей допомогало їй народитися.  Спочатку вона була сценарієм, потім книгою, яку я мрію надрукувати, і зараз стала чарівним аудіоспектаклем з Ірмою Вітовською у ролі казкарки. Для мене це надзвичайно хвилюючий момент, я дуже хочу, щоб якомога більше людей полюбили моїх героїв та їхню історію».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: