Оля Полякова очолила українську колону Прайду в Лондоні
Яскравий фотозвіт.

Оля Полякова взяла участь у 51-й щорічній ході, присвяченій захисту прав ЛГБТК+ спільноти. Захід відбувався 1 липня за підтримки UKRAINEPRIDE та SUPPORT UKRAINE LONDON, закликавши міжнародну спільноту до глобального захисту України.

Основний меседж української делегації цього року відображає одне з ключових прохань — «Дайте нам крила, щоб захистити нашу веселку» (Give us wings to protect our rainbow). Слоган ходи навіяний історичним візитом президента України Володимира Зеленського до Лондона в лютому 2023 року, під час якого він неодноразово закликав надати літаки. Його заклик «Дайте нам крила, щоб захистити свободу», проголошений перед британським парламентом, став легендарним.

Оля Полякова зʼявилася на ході в образі войовничої жінки-воїна, супергероїні «Незламна», борчині за справедливість та свободу людини в усіх її проявах. Автором образу виступили дизайнерки бренду MU PRODUCTION, які заклали потужний символізм у кожний елемент вбрання співачки.

«Це героїня, яка має міць, силу слова і незгасимий вогонь у грудях. Нам дуже хотілося, щоб вона була супергероєм, який отримає тріумф любов’ю та жагою до життя! І розпалила цю жагу в серцях глядачів. Її образ — і свято, і виклик. На грудях блищить український тризуб — зараз цей символ, як серце кожного українця. Великі золоті лати на плечах, ногах і браслети — броня воїна, яка її захищає. Великий повітряний плащ золотого кольору — це золоті лани пшениці нашої країни.

На голові в Олі — великий золотий шолом-ірокез. Колись давно войовничі індіанці-черокі носили ірокез як символ сміливості, боротьби за свою землю та життя своїх близьких. Такі самі символи Полякова несе зараз, у 21 столітті, коли наша країна бореться за свою землю і життя. У її руці виблискує інкрустований меч, готовий руйнувати ці стереотипи й боротися за свободу кожного», — коментують дизайнерки непереможний образ співачки.

Самі ж учасники української колони, які йшли пʼятими, були вдягнені в чорне, щоб вшанувати памʼять тих, хто загинув, захищаючи Україну. Загалом у ході взяли участь понад 600 груп.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: