Оля Полякова та Андре Тан створили спільну колекцію
У фокусі — чорний та відтінки золота!
К

олаборації між зірками і дизайнерами вже давно є частиною fashion-індустрії. Нещодавно результат співробітництва представили бренд Andre Tan та Оля Полякова — їхня вереснева капсула присвячена гранд-шоу співачки «Королева Ночі».

Мінімалістична колекція виконана в двох кольорах: чорному і золотому. Саме це поєднання є втіленням одного з головних трендів сезону.

Кожна дівчина, яка одягає наші речі, відразу стає королевою!

«Мене завжди надихають діви, в яких багато вогню і енергії. Оля — дівчин- ураган, справжнє цунамі. Саме тому, коли кілька років тому я запропонував їй стати обличчям своєї нової колекції, я вже тоді знав, що ми разом створимо щось вибухонебезпечне, і ось цей час настав. Погодьтеся, носити кепку з короною на голові — це виклик і одночасно наша мета. Адже кожна дівчина, яка одягає наші речі, відразу стає королевою», — прокоментував співпрацю дизайнер Андре Тан.

«Я дуже хотіла, щоб наш одяг, насамперед, був зручним, не для виходу, а на кожен день. Щоб він робив зі своєї господині королеву. Тому вся колекція «Andre Tan X Оля Полякова» із золотою символікою, з коронами і написами «Ти – Королева». Неважливо, скільки тобі років, який у тебе зріст, статура, професія. Головне, ким ти почуваєшся! Жінки повинні бути королевами, адже для них це властива риса. І це головний месседж нашого нового творіння», — написала співачка в Instagram.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: