Оля Полякова зібрала понад 2 млн гривень на протезування військових
Рекордний внесок, 1 700 000 гривень, зробив захисник «Азовсталі» Михайло Діанов!

Оля Полякова зібрала понад 2 мільйони гривень на протезування українських військових. Співачка перевищила вдвічі заплановану суму збору та розсекретила ім’я благодійника рекордного внеску. Ним став захисник «Азовсталі» Михайло Діанов. Саме він пожертвував 1 700 000 гривень, зібраних для нього українцями на біонічні протези для постраждалих під час війни.

На початку жовтня Оля Полякова долучилася до команди благодійної платформи dobro.ua та Національного реабілітаційного центру Unbroken на базі Першого медоб‘єднання Львова, ставши амбасадоркою проєкту «Протези для Незламних», та ініціювала власний збір коштів на лікування, реабілітацію та протезування українських військових. У рамках цієї ініціативи співачка запустила свій онлайн-марафон «Разом нас мільйони» за участі зірок, метою якого стала сума збору одного мільйону гривень.

«Я дуже пишаюся кожним, хто долучився до благодійної ініціативи «Разом нас мільйони. Протезування для Незламних» і зробив свій внесок у лікування наших військових. За три тижні разом із благодійниками платформи dobro.ua ми зібрали понад 2 мільйони гривень — значну суму, яка пришвидшить протезування українських захисників, які втратили кінцівки під час виконання службового обов’язку. Я неймовірно вдячна Михайлу Діанову, легендарному оборонцю Маріуполя, за те, що він зробив і продовжує робити для України. Його сума пожертви склала рекордні 1 мільйон 700 тисяч гривень. Це просто фантастично», — прокоментувала Оля Полякова.

Михайло Діанов: «Понад 8 місяців як я живу, користуючись однією рукою. До багатьох обмежень я звик. Певний час я думав, що так вже буде завжди і ця думка дуже складна. Бо завжди так не має бути. Ні в мене, ні в інших хлопців, у яких ситуація ще тяжча.

Я шукав варіанти, як переадресувати частину вашої допомоги сами тим, хто як і я, потребує повернення можливості обіймати рідних обома руками, а також ходити, можливо, і тримати зброю.

Це дуже важливий для мене напрямок, і я знайшов тих, хто вже допоміг багатьом ветеранам. Дякую Олі за своєчасну ініціативу і те, що саме завдяки їй я дізнався про проєкт. 1 700 000 гривень із ваших донатів передаю на «Протези для незламних» Національного реабілітаційного центру «Незламні». Гроші підуть на закупку якісних біонічних протезів. Це все ваша допомога, за яку я вкотре кажу дякую».

«Благодійний збір Олі Полякової — неймовірна синергія небайдужості, завзяття та обʼєднання навколо великої мети. Ми вдячні кожному благодійнику за пожертви, за підтримку. Особлива подяка Михайлу Діанову за вагомий внесок та допомогу побратимам. Завдяки таким благодійним ініціативам, у нас є змога рятувати людей та давати змогу лікарям встановлювати якісні протези пораненим військовим, яким ми завдячуємо за захист наших життів», — розповіла Ірина Гуцал, директорка благодійної платформи dobro.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: