ONE MRIA повертається! Відомо, коли відбудеться другий Pop-Up у Лондоні
Цього разу — з новими іменами та в більшому просторі найпрестижнішого району столиці Великої Британії.

Засновниці Анастасія Єршова та Олена Кірова

Після неймовірного успіху першого ONE MRIA Pop-Up, що пройшов у липні в Лондоні, проєкт повертається. Цього разу в більший простір та з новими іменами.

ONE MRIA — платформа підтримки українських дизайнерів, яку 2022 року створили Анастасія Єршова та Олена Кірова. Вона покликана допомогти сталим та новим українським брендам інтегруватися у світову індустрію моди, сприяти відкриттю нових ринків та налагодженню комунікації з іноземними клієнтами.

BEVZA

Серед клієнтів та гостей першого One Mria Pop-Up в липні були директор моди Vogue British Сара Харріс, стилістка Джессіка Жерарді та акторка Келлі Разерфорд. Захід запам’ятався не лише практично повним розпродажем колекцій українських дизайнерів, але й численними позитивними відгуками від відвідувачів та модних інсайдерів.

ELENAREVA

Другий One Mria Pop-Up відбудеться в Лондоні 16–20 листопада в Mayfair — одному з найпрестижніших районів британської столиці.  відомий великою кількістю бутиків світових брендів, а також стильною та вишуканою публікою з усього світу.

Jamemme

Цього разу на ONE MRIA представлять колекції 18 українських брендів, серед яких: LITKOVSKA, Bevza, the COAT by Katya Silchenko, KSENIASCHNAIDER, ELENAREVA, T. Mosca, Katerina Kvit, J’amemme, Queens, Arutuinova, Hempful, взуття та аксесуари від Kacharovska та Luna EX, а також ювелірні прикраси від NOMIS, Jewelry Lab та Guzema Fine Jewelry.

Коктейль із нагоди офіційного відкриття другого One Mria Pop-Up відбудеться в четвер, 17 листопада, за участі засновників проєкту, дизайнерів-учасників, а також запрошених гостей.

the COAT by Katya Silchenko

KSENIASCHNAIDER

Guzema Fine Jewelry

LITKOVSKA

Jewelry Lab

Katerina Kvit

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: