Онлайн-прем’єра фільму «Форма Вогню» про рятувальну операцію ДСНС у Херсоні
«Не ризикуючи життям, інше життя врятувати неможливо» — слоган стрічки.

Сьогодні, 11 липня, відбулась онлайн-прем’єра фільму «Форма Вогню» про героїв ДСНС із саундтреком від рок-гурту «Без Обмежень». Це документальна стрічка режисера Василя Київського, що розповідає про унікальну рятувальну операцію ДСНС у Херсоні. Фільм доступний для безплатного перегляду на ютубі.

Зведений загін рятувальників ДСНС розчищає херсонські дороги від знищеної російської техніки. У цей час через масований артилерійський обстріл росіян починається пожежа у багатоквартирному будинку.

Загін ДСНС кидається у пекло рятувати людей, попри відсутність води, обладнання для пожежогасіння та кисневих балонів. Будь-який необережний крок може призвести до загибелі.

«Фільм присвячений рятувальникам та пожежникам ДСНС, — розповідає режисер. — Це герої, які кожного дня рятують життя. Для мене та моєї команди честь знімати проєкт про героїв без зброї».

Слоганом фільму стали слова головного героя, полковника ДСНС Андрія Козака: «Не ризикуючи життям, інше життя врятувати неможливо». Головним саундтреком фільму є пісня «Вільні Люди» рок-гурту «Без обмежень».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: