Онлайн-свято для кіноманів: де і коли дивитися церемонію вручення «Золотої Дзиґи»
Вперше в історії Національну кінопремію вручатимуть у прямому ефірі.
П

роведення Національної кінопремії «Золота Дзиґа» планувалося з червоною доріжкою, зірками, урочистими промовами та слізьми радості переможців. Втім, обмежувальні заходи внесли корективи у плани Української кіноакадемії, але від свята вона не відмовилась. Тож вперше в історії церемонія нагородження лауреатів проходитиме у форматі онлайн-шоу. Подивитися трансляцію, яка відбудеться вже 3 травня, можна буде як на нашому сайті JetSetter.ua, так і за цим посиланням. 

«Завдяки злагодженості команди ми у короткий термін вирішили готувати шоу в прямому ефірі. У непрості часи, коли навколо вже майже не залишається приводів для свята, а всі вимушені сидіти вдома, культура — це той осередок, де можна знайти розраду. Тому закликаємо усіх приєднуватися до святкування тріумфу українського кіно, готувати урочисті образи в умовах карантину, наливати келих шампанського та вболівати за фаворитів Кінопремії у прямому ефірі 3 травня», — закликала виконавчий директор Української кіноакадемії Анна Мачух.

Ведучими цьогорічної «Золотої Дзиґи» стануть Тимур Мірошниченко та Дар’я Трегубова. Вони оголосять переможців у 22 номінаціях, серед яких дві нові — «Найкращі візуальні ефекти» та «Відкриття року». Власне, ім’я переможця в останній номінації вже відоме — ним став режисер фільму «Мої думки тихі» Антоніо Лукіч. «2019 рік виявився дуже плідним на роботи дебютантів. До того ж усі вони встигли гучно заявити про себе на світових фестивалях», — додала Анна Мачух. 

Для майбутнього заходу Українська кіноакадемія підготувала шоу-програму з виступами відомих артистів, їхніми залаштунковими історіями та флешмобами. Як зазначають організатори, «Золота Дзиґа» стає інтерактивною та відкритішою, аби кожен охочий зміг приєднатися до головної події в українському кінематографі.

Де ще подивитися трансляцію:

Сайт Української кіноакадемії: https://uafilmacademy.org/

Онлайн-ресурс DzygaMDB: https://dzygamdb.com/uk

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: