«Опера в місті»: Classic Picnic продовжує музичний сезон!
Зустрічаємось 30 липня о 19:00 у парку Шевченка.

Другий концерт Classic Picnic у межах спецпроєкту «Опера в місті» від благодійного фонду «Відкрита музика міста» познайомить слухачів із різними музичними епохами та вокальними техніками й допоможе закохатися у оперне мистецтво.

Більше дізнатися про талановитих учасників концерту публіка зможе під час public talk та особистого спілкування з виконавцями. Адже «Відкрита музика міста» робить класичну музику близькою та цікавою для кожного.

Марія Дідковська

««Опера в місті» дає можливість насолоджуватися класичною музикою поза звичними стінами концертних залів та театрів, зосередитися на власних емоціях, спілкуватися та відчувати атмосферу єдності глядачів, налаштованих на сприйняття та пізнання. У Відні, Нью-Йорку, Мюнхені, Берліні, Цюріху традиція оперних оупенейрів існує вже багато років і збирає на музичних подіях сотні й тисячі досвідчених та нових поціновувачів опери», – коментує засновниця Фонду Марія Дідковська.

Виконавці: Анастасія Поважна (сопрано), Роман Перевертун (баритон), Олександра Д‘яченко (мецо-сопрано), Ігор Поважний (тенор) та
Юлія Погребняк (сопрано). У програмі прозвучать арії з опер та камерні твори Вольфганга Амадея Моцарта, Шарля Гуно, Джакомо Пуччіні, Петра Чайковського, Гюстава Шарпантьє, Джузеппе Верді, Жоржа Бізе, Джоаккіно Россіні, Жака Оффенбаха та Ріхарда Вагнера.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: