Особисті фото та речі Єлизавети II і зліпок руки леді Ді: деталі аукціону у Великій Британії
Цікаві лоти!

Йорк, 2022

Поки британські ЗМІ обговорюють яєчний напад на короля Чарльза III у Йорку, (де він відкривав пам’ятник на шану матері і, до речі, відреагував дуже стримано), цікаво буде переглянути лоти, представлені на аукціоні Reeman Dansie у Колчестері.

Серед іншого особисті речі Єлизавети II, зокрема сорочка із вишитими ініціалами, яка довгий час була у приватній колекції герцогині Енн Форчун–Фітцрой.

Лот продали за $3413

Іншим предметом, виставленим на аукціоні, є військове водійське посвідчення Її Величності, яке вона використовувала під час Другої світової війни, коли була чинним членом британських збройних сил. А також колекція приватних фото. Ціна лотів склала $7738.

Нагадаємо, що Єлизавета II стала першою жінкою з королівської родини, яка служила в збройних силах.

Вартість лоту склала $7738.

На документі вона особисто підписала та поставила дату — 1 березня 1945 року; є також рукописний звіт про її службу. Там зазначено, що Її Величність Принцеса Єлизавета має зріст 5 футів 3 дюйми, блакитні очі та світло-каштанове волосся.

Серед лотів є низка підписаних різдвяних листівок від королівської родини за останні десятиліття і пам’ятні фото.

Фото продали за $1365.

 

Лот продали за $2731.

До аукціону також додали зліпок руки принцеси Діани натуральної величини.
24-сантиметрову модель створив хорватський скульптор Оскар Немон, який часто працював з іншими членами британської королівської родини, включно з покійною королевою. Він створив модель лівої руки Діани безпосередньо перед своєю смертю 1985 року. Аукціонний дім назвав виріб «надзвичайно рідкісним і вважає його унікальним».

Не менш цікавим є й аксесуар із крокодилячої шкіри. Цю рідкісну сумку від Лани Маркс леді Ді подарувала своїй подрузі, дружині грецького транспортного магната на знак подяки. Лот продали за $7965. Він супроводжується рукописним листом від Діани, датованим 19 вересня 1996 року.

У самої Діани було приблизно 15 різних моделей  сумок Lana Marks.

Тим часом зліпок руки сера Вінстона Черчиля пішов за $9103.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: