Острів для мільйонерів? Ексклюзивний фотозвіт Євгена Хмари з Маврикію
Композитор розповів про особливості відпочинку на березі Індійського океану.

Євген Хмара та його кохана Дар’я Ковтун поділилися із JS мальовничими світлинами із відпочинку на Маврикії та розповіли про екстремальний сапсерфінг, культуру та визначні пам’ятки острова.

Острів для мільйонерів?

«Острів для мільйонерів» — це перше, що бачиш в інтернеті, коли вбиваєш у пошуковій стрічці «відпочинок на Маврикії». Острів, на якому є все — від спокійного релаксу на пляжі до справжнього екстриму. Тут безліч визначних пам’яток та інстаграмних локацій, але найголовніше — теплий океан із неймовірною різноманітністю морських мешканців.

Переліт

При будь-якому розкладі на вас чекає мінімум одна пересадка. Париж, Відень, Франкфурт, Стамбул, Дубай — якесь із цих міст випаде саме вам. Нам дуже пощастило, що сам переліт на острів припав на ніч. Так, як і ми, і діти не думали, куди себе подіти, а просто комфортно спали. А прокинувшись, побачили у вікні ілюмінатора, що ми в раю.

Апартаменти

Якщо летимо кудись, завжди беремо в оренду апартаменти. На час відпочинку ми тричі змінювали місце проживання. У першому випадку нас підвів сервіс із оренди. Ми зіштовхнулися із ситуацією, коли «очікування» та «реальність» не перетиналися і довелося переїжджати. Другий переїзд був запланований. Останній тиждень ми вирішили провести на своїй віллі неподалік океану.

Сапборд

Як досвідчені туристи ми беремо із собою мало одягу (і всім радимо чинити так), тому що можна прихопити із собою корисніші речі для подорожі. Наприклад, я взяв дрон для зйомок, клавішу, щоб на березі океану створювати нову музику.

Окрім цього, узяв надувний сапборд. Уже не перший рік захоплююсь плаванням на ньому. І ось тепер підкорив ще й Індійський океан, а також завдяки йому плавав із дельфінами. Їх там часто можна побачити біля рифу, особливо в бухтах, де річки впадають в океан. Незабутнє відчуття, коли ти під водою чуєш, як вони розмовляють. Вони плавали біля мене, звичайно, безконтактно, але це неймовірні відчуття.

Також із сапбордом сталася й екстремальна історія під час нашої поїздки.

Ми разом із моєю дружиною Дашою вирушили на ньому на невеличку океанську прогулянку. І в якийсь момент, коли ми розслабилися, піднявся сильний вітер із острова. Я був у воді, а Даша — на дошці. Вітер відносив її у відкритий океан. Ледве наздогнав і почав щосили гребти до берега, але стихія була сильна, і я плив майже на одному місті. Боковим зором дивився, чи немає поблизу катерів, яхт або вертольотів, які могли нам допомогти.

Не здавався. На якусь мить вітер заспокоївся і ми дісталися до берега цілими й неушкодженими.

Культура

На цей острів протягом століть привозили різні традиції, вірування, музику. В архітектурі є сліди англійської та французької колонізації. В музиці тут можна почути й індійські мотиви, і смішний ритм, який я назвав мелодією про кульгаву конячку, наче реально вона йде (сміється). Щодо їжі, ми любимо ходити на місцеві ринки, самостійно обирати продукти. Тут я не в захваті від манго, вони специфічні, зате були неймовірно смачні фрукти дракона та ананаси.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: