Острівний Insta-спам Кайлі Дженнер
Дівчина відсвяткувала запуск дебютної колекції косметики. Старт продаж вже сьогодні!
В

ід приватного джета з авторськими логотипами до спеціального одягу та коктейлів — для своїх подруг Кайлі Дженнер влаштувала незабутні канікули!

Для відпочинку дівчата обрали острови Тьоркс та Кайкос, що в Атлантичному океані. За образи відповідали улюблені бренди Louis Vuitton та Chanel, а от основними кольорами липневих пригод стали рожевий та неоновий жовтий!

Разом із Кайлі в Instagram спамила її подруга Анастасія Караніколао, а у подорож також були запрошені Софія Річі, Іріс Палмер й родина Кайлі — Тревіс Скотт й донька Стормі.

Так, я втратила друзів, а іноді й втрачала саму себе!

Кайлі не лише публікувала фото на заході сонця та біля басейна, але й поділилася з фанам відвертим зверненням: «Я пишаюся собою, своїм серцем і своєю силою. Дорослішати під поглядами мільйонів це не нормально. Так, я втратила друзів, а іноді й втрачала саму себе».

Я звичайна людина!

«Моїм першим татуюванням було слово «розсудливість», аби щодня нагадувати собі про те, що її варто зберігати. Вже після того, як народилася Стормі, я впоралася з усіма внутрішніми злетами і падіннями. Я тримаю емоції при собі, але зараз я просто хочу поділитися і нагадати вам, що я звичайна людина. Моє життя неідеальне, і те, що ви бачите тут в соціальних мережах, — це просто поверхня!».

Зараз наш час!

«Варто усім пам’ятати, що ми всі здатні на великі справи, і всі ми гідні мати справжнє кохання і можемо повсякденно висловлювати свої думки, робити все, що приносить нам щастя. Зараз наш час — всіх нас чекає чудова доля».

У колекцію Kylie Skin входять кокосовий лосьйон для тіла, засіб для засмаги, скраб та масло для тіла. Старт продаж вже сьогодні, а продукти доступні на офіційному сайті kylieskin.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: